Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

koltuklar için atlet kılıf

bencede kılıf diktirmek en güzeli ama gecici cözüm dersen de pasanın dedigi gibi cırtlı bi sistemle kullanıla bilir zira her ip binde sıkıntı olur 3 gün sonra kaldırır atarsın bu sekilde acayip duruyor malesef hakkaten :seat

Bende kılıf olayını sevemedim gitti...Orjinalden yanayım ama o da çabuk kirleniyor ve yıpranıyor tabi.

bencede kılıf diktirmek en güzeli ama gecici cözüm dersen de pasanın dedigi gibi cırtlı bi sistemle kullanıla bilir zira her ip binde sıkıntı olur 3 gün sonra kaldırır atarsın bu sekilde acayip duruyor malesef hakkaten :seat

abi kızma da tam anlamadım, paşanın dediğimi geçici olur her inip binmede... ?

abi kızma da tam anlamadım, paşanın dediğimi geçici olur her inip binmede... ?

yani ilerde degistirirsin kopmle kilifi suan icin o tur bi sistem yaptira bilirsin ama durumun varsa kiliftan sasma benimde arka koltuklar bu kis baya kirlendi bende degisebilirim fiyat arastiralim paslasiriz

yani ilerde degistirirsin kopmle kilifi suan icin o tur bi sistem yaptira bilirsin ama durumun varsa kiliftan sasma benimde arka koltuklar bu kis baya kirlendi bende degisebilirim fiyat arastiralim paslasiriz

abi aksaray da güvendiğim tek bi döşemeci var, ama size fikir danışmadan gitmemiştim, şimdi gittim geldim, yaza kadar idare et bi battaniye gibi bişey koy oraya yazın kılıf işine sen de sakinken bakarız dedi. ben başında olmadan içim zaten rahat etmez çünkü geçen yaz tamponları boyattım tanıdık kaportacıda araç 4 gün kaldı 4 gün boyunca sabah git akşam gel yaptım o derece...

Halukcum koltuk rengine uygun kilim döşemeler var..o bile çirkin duruyor ama ben öyle korumaya çalışıyorum..malum iş gereği çok kullanıyorum Aslan'ı..dikkat etmek Zor oluyor..illede bir şeyler düşünüyorsan sadece koltuğun oturma kısmına düşün kardeşim..

vallahi ben yakında bizim araçlar için yapacam bakalım kafamda proje hazır. malzeme listesini de yaptım geriye sadece uygulama kalıyor. bakalım paylaşacağım forumdan zaten. çok aldım bu urunlerden ama hiçbiri verimli olmadı.

2006 ibiza için tasarım var mı ? varsa takip edelim sipariş verelim size...koltukta inip binerken aşınma başladı canımı sıkıyor..

o zaman soruyu değiştireyim, o kısım için için nasıl bi çözüm düşünebilirim, @Çöllü, @Duvi, @tugra kazım @siyanur86 ve diğer arkadaşlar...
Valla abicim gösterdiğin yerde aynı sıkıntı bende de var ordan aşınmış bende birşey bulamadım şimdilik ama sırta forma o bölgeye de renkli bir havlu atarım diye düşünüyorum. Memleket Muğla zaten sürekli denizde oluruz. Genelde memlekette öle yaparız.

Geri
Üst Alt