Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

koltuklar için atlet kılıf

haluk çok çirkin be kardeşim :) bence sadece o aşınan yer için bir şeye bak. gerisi kalsın. kirlenirsede ne yapalım 6 ayda bi temizletiver. :)
benim görüşüm:eek:key:

o zaman soruyu değiştireyim, o kısım için için nasıl bi çözüm düşünebilirim, @Çöllü, @Duvi, @tugra kazım [MENTION=25951]siyanur86[/MENTION] ve diğer arkadaşlar...

Koltugun görseli varmı paylaşabilecegin :eek:key:

abi yok da konunun başında paylaştığım resimde yerini işaretledim, aslında aşınma yok çok hafif incelme var gibi, tüylenmenin biraz fazlası diyebilirim belki. minder gibi bişey koysam o da inip binerken minderin hareketiyle sürtünme yapar ve aşınmayı engellemez diye düşündüm o yüzden aklıma bu atlet işi gelmişti. ne yapılabilir acaba sence abi ya döşemeciden sadece oturma yeri için kılıf alacam ya da diktirecem, ne dersin?

Bende tavsiyr etmiyorum çok kötü bir görüntüsü var

kardeşim döşemecilerden oraya kalın bi kuşak şeklin de bir şeyler yaptırabilirsin kaymasın diye cırt cırt koyarsın olur biter

kardeşim döşemecilerden oraya kalın bi kuşak şeklin de bir şeyler yaptırabilirsin kaymasın diye cırt cırt koyarsın olur biter

nasıl abi, kaymasın diye cırtı koltuk döşemesine mi sabitleyecem, o da sürtünmeden aşındırma yapmaz mı acaba? tam olarak canlandıramadım ama, bu mantıklı gibi...

abi yok da konunun başında paylaştığım resimde yerini işaretledim, aslında aşınma yok çok hafif incelme var gibi, tüylenmenin biraz fazlası diyebilirim belki. minder gibi bişey koysam o da inip binerken minderin hareketiyle sürtünme yapar ve aşınmayı engellemez diye düşündüm o yüzden aklıma bu atlet işi gelmişti. ne yapılabilir acaba sence abi ya döşemeciden sadece oturma yeri için kılıf alacam ya da diktirecem, ne dersin?

Geçici olarak taraftar forması düşünülebilir kalıcı olsun dersende kılıf diktirmeni tavsiye ederim.. 150-200 liraya yaparlar :eek:key:

Geri
Üst Alt