Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk temizliği

RedLeoN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Leonumun koltukları tatilden bu yana bayağı toz emdi elimi sertçe vurduğumda çok toz kaldırıyor.İyice bir temizletmek istiyorum ancak nasıl bir yöntem en sağlıklısı olur fikirlerinize ihtiyacım var.Yıkatmalımıyım koltukları veya buharlı temizlik yapan yerler duydum tecrübesi ve bilgisi olanlar ne önerir?

walla abicim koltukları temizlemenin onlarca yolu var hiç masraf yapmicam diyosan prestonun veya çeşitli markaların koltuk temizleme köpüğü var ben kullanıyorum çokda memnunum ama ham tam randıman alıp hemde paraya kıyarsan detaylı iç temizlik ( master cleaner )kullanan yerlerden yaptırmanı önerim mükemmel sonuç :d:D

Bugün bir kaç araç kuaförü gezdim hepsi yıkamaktan bahsediyor koltukları.Koltuklarımda leke yokki sadece toz emmiş.Haftasonu kendim temizlemeye karar verdim tozu bir yandan kabartıp biryandan çekeceğim süpürge ile en iyisi bu bence...

Valla biz eski araçlarda halı yıkama makinası ile koltukları temizliyorduk ve sonuç başarılı idi tavsiye ederim. Kendinizde yapabilirsiniz.

Koltukları kızaklarından sökün, aracın dışında sabunla suyla bi güzel yıkayın 1 gün kurumaya bırakın :)

bu arada ben bi soru eklesem ben aracı sıfır aldım yanında zıbearttan koltuk koruma hedıye ettıler bır ara gıdıp yaptırın dedıler sordugum yerlerde kumas koltuk ıcın koltuk koruma yaptırmanın bır anlamı yok dıyorlar o daha çok derı koltuk ıcın gecerlı bır uygulma dedıler ve kafamı karıştırdılar. broşürlerinde filan kahve dökülmüş filan resmı var hıc leke tutmuyor snkı laylona dkulmus gibi. yaptırmalı mı sızce. zaten bedava hanı bir yandan da.:rolleyes:

bununla ilgili geçmişte bir konu vardı..şimdi linki aklıma gelmiyor..tamamı ile aynı konu..yapmalı mı yapmamalı mı diye..bir aratırsan belki bulabilirsin

buharlı temizleyen yer bulursan buhar ayarını sadece buhara aldırt öyle temizle böylece hem hijyen hemde kuruluk sağlarsın

bu arada ben bi soru eklesem ben aracı sıfır aldım yanında zıbearttan koltuk koruma hedıye ettıler bır ara gıdıp yaptırın dedıler sordugum yerlerde kumas koltuk ıcın koltuk koruma yaptırmanın bır anlamı yok dıyorlar o daha çok derı koltuk ıcın gecerlı bır uygulma dedıler ve kafamı karıştırdılar. broşürlerinde filan kahve dökülmüş filan resmı var hıc leke tutmuyor snkı laylona dkulmus gibi. yaptırmalı mı sızce. zaten bedava hanı bir yandan da.:rolleyes:
eğer öyle bir hakkınız warsa yaptırın bence , arkadaş ford connect aracına yaptırdı gayette memnundu , tarla bağ bahçe işleri yapıyo koltukları gayet temiz hatta yawru köpeği wardı midesi bozuktu koltuğa kusmuştu , sadece ıslak mendille sildi we lekesiz şekilde şuan ..

Geri
Üst Alt