Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk kılıfı arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim döşemeler sağlam ama deri vinleks alkantara bişey görünce fena oluyorum. hatta bundan sonra bişey yaptırmaya daha kalkarsam sanırım sıra ona geldi gibi.

Emre tsi yaparsam elde yatırıma para kalmaz, o kadar abartmak istemiyorum. Sanırım tsi için kasanın değişmesini beklemek daha mantıklı olacak. Şimdi değiştirirsem ve yeni kasa inanılmaz bişey çıkarsa aynı masraf bir daha olacak ki durduk yerde arabaya çalışmak doğru değil. Deri koltuk en fazla 800 ila 1000 arası bişeydir, dokunmaz o ama komple değişim istediğim gibi bişey olursa 15bini geçer oda gereksiz olur.

ben olsam çoktan geçmiştim abi. 8v e yapacağın yatırımın tsi a yapacağından daha fazla değer kaybedeceğini unutma bence :)

walla Emre yatırım için değil keyf için harcıyorum. 4 teker üzeri yatırım zamanı malesef günümüzde geçersiz. bugün bayiden kullanılmamış canavar gibi BMW çıkartıyorsun, 4 sene sonra satarken ettiğin zararı hesaplamayalım istersen. biliyorsun elde para olsa tsi sevdamı 125hp ile değil 160hp ile eşleştiririm. Arada çok uçuk değerler yok işletme olarak, o yüzden yeni kasaya kadar hisseye yatırıma devam paşam:)

Gecenlerde detaylı temızlık yapan yere gorturdum.Arabayı koltukları 60,kapı dosemelerınıde tanesı 5 yıkarım toplamda 80'a malıyetı olacak ılk once temızletıp sonucu gordukten sonra bır döşemecıyle konusucam fıkırlerınız paylastıgınız ıcın sagolun

arkadas bu dediğin yer nerde. bizim arabanında döşemeler berbat durumdada.

Kocaeli'de Emniyet Genel Müdürlüğünü geçtıkten sonra sağda serdar oto ve halı yıkama

walla Emre yatırım için değil keyf için harcıyorum. 4 teker üzeri yatırım zamanı malesef günümüzde geçersiz. bugün bayiden kullanılmamış canavar gibi BMW çıkartıyorsun, 4 sene sonra satarken ettiğin zararı hesaplamayalım istersen. biliyorsun elde para olsa tsi sevdamı 125hp ile değil 160hp ile eşleştiririm. Arada çok uçuk değerler yok işletme olarak, o yüzden yeni kasaya kadar hisseye yatırıma devam paşam:)

abi ArtCar 1000 liraya yapıyor mu deri döşeme?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt