Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Koltuk kılıfı arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında tuaana tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tuaana

tuaana SCW Üyesi

10
    0
    1
    Arkadaslar merhaba 2001 model leon sahıbıyım aracın koltuk kılıflarını degıstrımek ıstıyorum (aracı yenı aldıgınman dolayı) . Her koltuk kılıfı uyarmı önerılerınızı beklıyorum.

Kocaeli 41

2. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    araca özel koltuk kılıfı bildiğim kadarıyla yok belli bir standarda göre üretiliyor bu yüzden koltuğun şekline göre kimi yerlerde potluk yaparak kötü bir görüntü meydana getiriyor bence kılıf yerine iyi bir döşemeciyle görüşsen çok uçuk ücretler isteyeceğini sanmıyorum

3. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    eski sahibi bıçakla falanmı dalmış koltuklara:D 2001 model toledo sahibi olarak 2001 model leonun döşeme kumaşlarının bu sürde yıpranacağını düşünmüyorum.
    eğer aşırı kirli ise bence detaylı temizlik yaptırın.

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Kılıfların model model uretıldıgını sanmıyorum,buyuk ıhtımal standart kılıfı alıp bazı yerlerınde potluk yaparak takarsınız.Onun yerıne b dosemecıyle konusp fıyat alabılırsınız

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bencede en mantıklısı donsemecı

6. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Koltuklar genellikle standart oluyor kılıfı ben sevmiyorum ya en güzeli siyah deri kaplatcan dikişleride kırmızı olucak :)

7. tuaana

tuaana SCW Üyesi

10
    0
    1
    Koltuklarda yıpranma (kesık,yırtık) yok kırlı ve gunesten dolyı soluk gozukuyor.Detaylı temızlık nekadar eskı goruntusunu verır bılmıyorum.önerılerınız ıcın tessekur edrım.

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Güneşten dolayı sararıp,solan koltuklara detaylı temizlik fayda etmez...

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    kaplatıp yepyeni bi görünüme büründürebilirsin hatta öyle yap bence ya da ön koltuklara tshirt giydirebilirsin.. :) :)

10. tuaana

tuaana SCW Üyesi

10
    0
    1
    Gecenlerde detaylı temızlık yapan yere gorturdum.Arabayı koltukları 60,kapı dosemelerınıde tanesı 5 yıkarım toplamda 80'a malıyetı olacak ılk once temızletıp sonucu gordukten sonra bır döşemecıyle konusucam fıkırlerınız paylastıgınız ıcın sagolun

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş