Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

koltuk kılıfı?

sourson

Kayıtlı Üye
Mrb arkdaşlar aracım için koltuk kılıfı yaptırsam mı bi öneriniz varmı
kırımızı deri beyaza yakışır mı
yoksa böylemi kullanmak mantıklı
değerli görüşleriniz benim için önemli
teşekkür ettim.:D

kılıf yerıne komple kaplat koltugunu,kılıf kalıtesız b olay arabanın ıcını basıtlestırmeye gerek yok.ayrıca yan hava yastıklarının da acılmamasına davetıye demek kılıflar,ayrıca kırmızı kotu olur onun yerıne vışne curugu dusunebılırsın

kilif derken su aksarayda satilan ve koltugun uzerine gecirilenlerden mi bahsediyorsunuz?? yoksa komple kaplatmaktan mi?

komple deri kaplatmayi dusunuyorsaniz bence kirmizi guzel olmaz.
bordo veya taba deri tavsiye ederim beyaz arac icin.

kilif derken su aksarayda satilan ve koltugun uzerine gecirilenlerden mi bahsediyorsunuz?? yoksa komple kaplatmaktan mi?

komple deri kaplatmayi dusunuyorsaniz bence kirmizi guzel olmaz.
bordo veya taba deri tavsiye ederim beyaz arac icin.

evet tabada güzel olabir aslında

kılıf yerıne komple kaplat koltugunu,kılıf kalıtesız b olay arabanın ıcını basıtlestırmeye gerek yok.ayrıca yan hava yastıklarının da acılmamasına davetıye demek kılıflar,ayrıca kırmızı kotu olur onun yerıne vışne curugu dusunebılırsın

yok kaplatamadan bahsediyorum ama nasıl yapıldıgı konusunda bilgim yok o yuzden öyle dedim maliyeti nedir acaba yaptıran varmı vişne cürügü daha mantıklı

koyu kahve veya taba rengi ama en iyi işçilikle kaplatmak ve spor dikişli yaptırmadıkça en kral deri bile basit durur

ıstanbulda olsan Art Car a git derdım de Ankara ıcın b bılgım yok acıkcası,Art Car hem cok ıyı ıscılıge sahıp hemde fıyatları cok uygun

kaplatmadaki amaç nedir ki.. :)
koltuk eskimesin diyese bence hiç gerek yok değişiklik olsun dersen umarım güzel bişi olur..

Geri
Üst Alt