Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk kılıfı arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuaana

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba 2001 model leon sahıbıyım aracın koltuk kılıflarını degıstrımek ıstıyorum (aracı yenı aldıgınman dolayı) . Her koltuk kılıfı uyarmı önerılerınızı beklıyorum.

Kocaeli 41

araca özel koltuk kılıfı bildiğim kadarıyla yok belli bir standarda göre üretiliyor bu yüzden koltuğun şekline göre kimi yerlerde potluk yaparak kötü bir görüntü meydana getiriyor bence kılıf yerine iyi bir döşemeciyle görüşsen çok uçuk ücretler isteyeceğini sanmıyorum

eski sahibi bıçakla falanmı dalmış koltuklara:D 2001 model toledo sahibi olarak 2001 model leonun döşeme kumaşlarının bu sürde yıpranacağını düşünmüyorum.
eğer aşırı kirli ise bence detaylı temizlik yaptırın.

Kılıfların model model uretıldıgını sanmıyorum,buyuk ıhtımal standart kılıfı alıp bazı yerlerınde potluk yaparak takarsınız.Onun yerıne b dosemecıyle konusp fıyat alabılırsınız

bencede en mantıklısı donsemecı

Koltuklar genellikle standart oluyor kılıfı ben sevmiyorum ya en güzeli siyah deri kaplatcan dikişleride kırmızı olucak :)

Koltuklarda yıpranma (kesık,yırtık) yok kırlı ve gunesten dolyı soluk gozukuyor.Detaylı temızlık nekadar eskı goruntusunu verır bılmıyorum.önerılerınız ıcın tessekur edrım.

Güneşten dolayı sararıp,solan koltuklara detaylı temizlik fayda etmez...

kaplatıp yepyeni bi görünüme büründürebilirsin hatta öyle yap bence ya da ön koltuklara tshirt giydirebilirsin.. :) :)

Gecenlerde detaylı temızlık yapan yere gorturdum.Arabayı koltukları 60,kapı dosemelerınıde tanesı 5 yıkarım toplamda 80'a malıyetı olacak ılk once temızletıp sonucu gordukten sonra bır döşemecıyle konusucam fıkırlerınız paylastıgınız ıcın sagolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt