Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk iskeleti değişimi

Merhaba arkadaslar aracımın koltuk iskeletinin değişmesi gerekiyormuş aracın garantisi devam ediyor ama bakımını dısarda yaptırdıgım ıcın garanti kapsamına alamıcaklarmış böyle birsey mumkunmu acil olarak bilgilerinizi paylasırsanz sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun

Üsteleyin koltukla bakımın ne alakası varmış bakım yaptıralı ne kadar oldu ve kaç km bakımı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İlk bakım serviste oldu 2 bakım dısarda 3 bakıma 3 bin km var daha abi bende dedim kardesım ben motor aksamıyla veya sanzumanla ilgili bi şikayettrn bahsetmıorum dedim koltukta var sıkıntı dedim daha öncede geldim ses var die sigorta kutusunun ordan gelıyordu yaptık dediniz onzaman hıc sormadnzda garantisini smdimi soruyorsnz dedim aynınzamanda sag taraftata ses vardı dinlediler onuda halletmsler garanti sormadan koltuk için yokuş yapıolar yok doğus oto ile yazışmalar yapıcaklarmısta ona göre haber vericeklermiş dedim yazın bende doğus otoya mail olarak yazdım durumu baska ne yapabilirim yada ne diyebilirim bir önerin varmı konu olarak paylastım ama gören olmadımı sanırım anladım kimseden bi cevap alamadım?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk bakım serviste oldu 2 bakım dısarda 3 bakıma 3 bin km var daha abi bende dedim kardesım ben motor aksamıyla veya sanzumanla ilgili bi şikayettrn bahsetmıorum dedim koltukta var sıkıntı dedim daha öncede geldim ses var die sigorta kutusunun ordan gelıyordu yaptık dediniz onzaman hıc sormadnzda garantisini smdimi soruyorsnz dedim aynınzamanda sag taraftata ses vardı dinlediler onuda halletmsler garanti sormadan koltuk için yokuş yapıolar yok doğus oto ile yazışmalar yapıcaklarmısta ona göre haber vericeklermiş dedim yazın bende doğus otoya mail olarak yazdım durumu baska ne yapabilirim yada ne diyebilirim bir önerin varmı konu olarak paylastım ama gören olmadımı sanırım anladım kimseden bi cevap alamadım?

Doğuşa sürekli mail atın ve genel olarak gönderin bu kadar uğraşmak isterseniz de direk İspanya seat a mail gönderin durumu net ifade edin sorunla ilgili yerel yetkililerin ilgisiz ve kötü olduğunu bildirin ve hangi servis ile görüştü iseniz oranın ismini falan belirtin ondan sonra doğuş size geri dönüş yapacak
Anket içinde rezalet olarak bildirim yaparsanız bayi doğuş tarafından uyarı alabiliyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İspanyaya ingilizce olarakmı mail atmalıyım peki abi

Çorlu Çalışkan yetkili servisi yetkilisi, doğuşun kendilerine gönderdiği maile göre, 2 kez üst üste araç bakımının yetkili servislerde yapılmadığında garanti dışı ve iyi niyet garanti dışı kaldığını belirtti. Bu durumda siz zaten 1 kez dışarıda yaptırmışsınız.

Bakalım birilerini buldukda bişiler yaptırmaya calısacagız artık dogusta

Aracın garantisi ile koltuğun hiçbir bağlantısı yok. Dışarıda bakım yaptirsaniz bile o koltuğa bakmak Zorundalar. Servisten yapılmadığına yazılı bir belge talep edin. Benim aracın 5 sene garantisi var ve ben son iki senedir dışarıda bakım yaptırıyorum. Daha 5 ay önce Garantinin bitmesine bir ay kala garantiden işlem yaptırdım.
Ama motoruyla ilgili sıkıntı vardır, bunu kullanırlar. Koltuk ne alaka

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar aracımın sadece işk bakımını serviste yaptırdım 2 ve 3 bakımlarını dısarda yaptırdım adamınız varsa dogusta veya seatta sorununuz cozuluyor cazgırlık yapın işinizi hallettirine kadar bugun. Aradılar değişimini yapıyorlar şuan servise boyun eymenin 80 bine 200 bine araba satıp bi bakım dısarda yapıldı die garanti dısında bırakcaklarmıs öle bi dünya yok hakkınızı savunun bilgilebdirme için paylaşıyorum

Geri
Üst Alt