Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk isinmamasi

semerci

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese iyi akşamlar seatcilar bende 2005, 1,9 altea var digital klima var ama koltuk isitmasini gösteren bir düğme yok normal klimayi açiyorum bazen isiniyor bazen isinmiyor bunun sebebine bilen var mi birde bugün caam suyu koydum 3 litre ama dolmadi bunun hacmi kaç allahin aşikina

koltuk ısıtma düğmesi olmalı,her klimayı açtığında ısıtma çalışıyorsa vay haline.arka cam sileceğinde olduğundan deposu bi hayli büyük devam doldurmaya.

teşekkür ederim cezmi abi de bu koltuk arada bir ısınması niye her zaman olmuyor

kardeşim aracını inan hiç tanımıyorum..sanırım koltuk ısıtmanda aracında standart paketinde yok opsiyonel olması gerekli..vites konsulunda veya koltuk kenarında bir düğmesi mutlak olması gerekli veya hava şartlarına göre ısıtma otomatik devreye giriyor(tamamen mantık yürütüyorum)

koltuk ısıtması olduğundan eminmisiniz varsada bazan çalışıp bazan çalışmamasınn tek sebebi olur oda temassızlık ama herhangi biryerde açma kapama düğmesi yoksa ve direk kalerüfer düğmesine bağlıysa gene temassızlık kalıyor geriye

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bir elektirikçiye göstermende fayda var koltuk lara giren kabloları takip ederek nerden elektirik alındığını bulur

Bence aracınızda koltuk ısıtma yok, verdiğim resimde klima panelinin yanındaki ufak düğmeler var mı? Başka resim bulamadım malesef telefonumda bu vardı.. İnşallah işinize yarar
pe2a7ahy.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

yok o düğmeler sanırım benim aracada koltuk ısıtma yok

Geri
Üst Alt