Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Koltuk isinmamasi

Konu, 'Altea' kısmında semerci tarafından paylaşıldı.

1. semerci

semerci SCW Üyesi

31
    4
    8
    öncelikle herkese iyi akşamlar seatcilar bende 2005, 1,9 altea var digital klima var ama koltuk isitmasini gösteren bir düğme yok normal klimayi açiyorum bazen isiniyor bazen isinmiyor bunun sebebine bilen var mi birde bugün caam suyu koydum 3 litre ama dolmadi bunun hacmi kaç allahin aşikina

2. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    koltuk ısıtma düğmesi olmalı,her klimayı açtığında ısıtma çalışıyorsa vay haline.arka cam sileceğinde olduğundan deposu bi hayli büyük devam doldurmaya.

3. semerci

semerci SCW Üyesi

31
    4
    8
    teşekkür ederim cezmi abi de bu koltuk arada bir ısınması niye her zaman olmuyor

4. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    kardeşim aracını inan hiç tanımıyorum..sanırım koltuk ısıtmanda aracında standart paketinde yok opsiyonel olması gerekli..vites konsulunda veya koltuk kenarında bir düğmesi mutlak olması gerekli veya hava şartlarına göre ısıtma otomatik devreye giriyor(tamamen mantık yürütüyorum)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    koltuk ısıtması olduğundan eminmisiniz varsada bazan çalışıp bazan çalışmamasınn tek sebebi olur oda temassızlık ama herhangi biryerde açma kapama düğmesi yoksa ve direk kalerüfer düğmesine bağlıysa gene temassızlık kalıyor geriye

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bir elektirikçiye göstermende fayda var koltuk lara giren kabloları takip ederek nerden elektirik alındığını bulur

6. semerci

semerci SCW Üyesi

31
    4
    8
    sağolun yarın ilk işim bu kablolara bakmak olucak

7. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    Bence aracınızda koltuk ısıtma yok, verdiğim resimde klima panelinin yanındaki ufak düğmeler var mı? Başka resim bulamadım malesef telefonumda bu vardı.. İnşallah işinize yarar

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. semerci

semerci SCW Üyesi

31
    4
    8
    yok o düğmeler sanırım benim aracada koltuk ısıtma yok

9. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    Kış paketi 2007 yılında çıkmıştı o yüzden olmaması normal.. Sadece 2.0 TFSI FR modelinde standart donanımla geliyor..

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    ozaman arasıra ısınmasını pisikolojik olarak tanımlayabiliriz :D

Sayfayı Paylaş