Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk döşeme temizlik hk.

Bu nemli malzemeleri kullandıktan sonra nasıl kurutuyorsunuz? Kuru bezle silmek yetiyor mu ki?

Bu nemli malzemeleri kullandıktan sonra nasıl kurutuyorsunuz? Kuru bezle silmek yetiyor mu ki?

Daha çok yaptığım malzemenin köpüğü ile silmeye gayret ettim. Bir de o gün gerçekten sıcak vardı. En sonra kuru bezle sildim.
Peşine de işe yarar mı bilmiyorum ama benzin istasyonun da süpürge ile koltuğu süpürdüm. Amacım biraz olsun nemlilik varsa çekmekti.
Peşine tekrar güneşte bıraktım aracı biraz camlar açık şekilde.
1 hafta oldu şu an bir sıkıntı yok. Gayet güzel gözüküyor koltuklar.
Hatta aynı işlemi ön koltuklar için düşünüyorum bu hafta sonu nasipse...

Daha çok yaptığım malzemenin köpüğü ile silmeye gayret ettim. Bir de o gün gerçekten sıcak vardı. En sonra kuru bezle sildim.
Peşine de işe yarar mı bilmiyorum ama benzin istasyonun da süpürge ile koltuğu süpürdüm. Amacım biraz olsun nemlilik varsa çekmekti.
Peşine tekrar güneşte bıraktım aracı biraz camlar açık şekilde.
1 hafta oldu şu an bir sıkıntı yok. Gayet güzel gözüküyor koltuklar.
Hatta aynı işlemi ön koltuklar için düşünüyorum bu hafta sonu nasipse...

Valla hocam size hayranım ne yalan söyleyeyim bana çok büyük bi iş gibi geliyor çok fena eriniyorum ama bu iş için de profesyonel işçiliğe adamlar 300liradan kapı açıyor, havalar iyice ısınınca yapıcam inşallah.

Geri
Üst Alt