• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Koltuk ısıtma

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518

#ismail

Kayıtlı Üye
İsim
iso
Nereden
Muğla
Araç
Diğer
Plaka
41
Koltuk ısıtmayı çok mu kullanacaksınız. Bende 4 koltukta da ısıtma var ama 6 senedir hiç kullanmadım.
Artı olarak ısıtma esnasında bazen nemlenme yapabiliyor ve eğer koltuk kumaşı iyi değilse lekelenme yapabilir. Deri koltuk varsa sıkıntı oluşmaz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

faw13

Kayıtlı Üye
İsim
Gökberk
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
koltuk döşemeleri sökülecek, ısıtıcı pedler yerleştirilecek, döşeme geri takılacak, kablolaması ve klima paneli değimi yapılacak. Birkaç sene önce gerekli parça listesini çıkarmıştım, 800 900 TL gibi bir rakama geliyordu sanki ama emin değilim. Şu anda o 2.500 3000i bulur muhtemelen montaj dahil.

Sizin için çok önemliyse koltuk ısıtıcı minder alıp çakmağa bağlayarak kullanmak çok daha pratik olabilir. @memet_one'in dediği gibi döşemeleri orjinali gibi takamamaları çok olası, o durum da tadınızı kaçıracaktır.

atecateam

Anadolu Bölge Sorumlusu
V.İ.P Üye
İsim
Mustafa Ömür ORHAN
Nereden
İstanbul
Araç
Ateca 1.4 TSI Xcellence
Plaka
34 YH 738
Aslında ucuz teknoloji ama herşey yerine yerleştirilmeden önce yapılsaydı ucuz olarak kalacaktı. Şu an döviz durumu göz önünde bulundurulursa 3000-3500 TL civarı yapıyor. Benim ateca da var koltuk ısıtma arka ısınıyormu önlermi bilmiyorum çünkü zaten erimeye ramak kaldı bir de kendimi yakamam bu sıcakta :D

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
Aslında ucuz teknoloji ama herşey yerine yerleştirilmeden önce yapılsaydı ucuz olarak kalacaktı. Şu an döviz durumu göz önünde bulundurulursa 3000-3500 TL civarı yapıyor. Benim ateca da var koltuk ısıtma arka ısınıyormu önlermi bilmiyorum çünkü zaten erimeye ramak kaldı bir de kendimi yakamam bu sıcakta :D
:D

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:1) Üyeleri Gör
Üst Alt