Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kolçak

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında akınbyrk tarafından paylaşıldı.

1. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    En kötü arabada bile koldayama varken bi leona senelerdir takamadım şunu..nedenini herkes biliyor tabi..Ama az önce sahibinden de hermarkaya kolçak satan sadece yeni kasa leona ürünü olmayan yaklasık 20 kişiye msj attım. leona uyan bu ürünü getirtin onlarca kişi alacaktır çünkü serviste 650 lira diye :) bakalım ne cvp vercekler acaba dünyanın hiçbiyerinde mi yok bu üründen ikinci kalite??

2. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    o sonradan takma kolçaklar gerçekten çok kötü ve aracı deliyorlar biçiyorlar hiç hiç tavsiye etmem onun yerine para biriktirsen 650 tllik (ki bu fiyatı holy bible değil illaki düşerler ve yıllardır araç sende her gün biraz koysan kenara şimdiye almıştın :D) sadece 1 kere kaliteli ürünü almış ve keyifle kullanmış olursun.
    Naçizane fikrim :eek:key:

3. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    :eek:key: aynen sana katılıyorum umut

4. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
    bence çok pahalı ve o fiyata değmez

5. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    bencede o fiyata değmez... delmeden kesmeden biçmeden iki koltuk arasına yastık koyarım yinede o fiyatı veripte kolçak almam ben arkadaş..:) 650 TL ne demek ya.... soyguncular.... :D

Bunu beğendi. ultraslanonur bunu beğendi.
  6. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Gecen yil Erya kampanya yapmisti.Yanlis hatirlamiyorsam 550 den 350 ye dusmustu. Ben o zaman almistim. Bu sekilde bir indirim olmasaydi ben de almazdim. Simdi iyi ki almisim diyorum...

7. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    650 degıl 350 bıle kolcaga vermek mantklı degıl bana gore o paraya 10bınlık bakımını yaptırrısın daha faydalı bırsey yaparsın az daha ustune koyup 2 lastık alırsın mesela...

8. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    arkadaşın dediği doğru.
    kolçak yapanlar neden orjianlinin taklidini yapmıyorlar..bu sadece bir kalıp meselesi

9. kamilaltun

kamilaltun SCW Üyesi

438
    80
    28
    bu ne fahiş fiyat yya sanki altın kaplama

10. highkaan

highkaan SCW Üyesi

578
    97
    28
    650 deil,350 lira bile kolçağa hayatta vermem ya.bu nası bi para,bunlar para saymayı bilmiyo galiba(servis için diyorum)ne ki onun malzemesi,maliyeti!?:mad:

Sayfayı Paylaş