Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kolcak kol dayama arıyorum

Bu kolçağın leona montajlı resmi mevcutmu eliniz

montajlı resmi mevcut degil fakat altındaki plastik aparat degişiyor sadece resimdeki kolçak ford araçlara uygun aparatı kolçak aynı kalıyor altındaki aparat leona uygun olanı geliyor.

bende arıyorum serviste 650 dediler hayırlısı 2. elde bulmak zor olanıda hemen satılıyor

Antep e istesek gonderirlermi acaba?montajini kendim yapabilirmiyim bide?

istiyosanız bendede var kolçak 180 TL montaj dahil alman malı orj.deri kaliteli malzeme isteyene resimlerini gönderebilirim
Ekli dosyayı görüntüle 4051Ekli dosyayı görüntüle 4049Ekli dosyayı görüntüle 4047Ekli dosyayı görüntüle 4050Ekli dosyayı görüntüle 4048

Hocam takılı bir foto koyarsan ona göre bakıp karar verebiliriz. Sonuçta yarı yarıya fiyat veriyorsun. Dezavantajımız ne neyle karşılacağız bilmek isteriz.

leonda kolçak olayına alternatif şimdilik yok arkadaşlar orjinali en güzeli ama fiyatıda güzel ne vardı 300falan olsaydı hepimi alsaydık :)

Geri
Üst Alt