Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kol dayamam geldiiiii

185 euro ıle gumruge gırdımı?merak ettıgım nokta bu normalde gırmesı gerekıyor.Lımıt 150 euro

herşeyin orjinali bi başka oluyo güle güle kullanın artık sürekli olarak kolunuzu oraya dayamak istiyebilirsiniz :D

herşeyin orjinali bi başka oluyo güle güle kullanın artık sürekli olarak kolunuzu oraya dayamak istiyebilirsiniz :D
leonumdan önceki 4 aracımda kol dayama vardı. senede ortalama 40-45.000km yol yapıyorum. eksikliğini had safhada hissettim. benim için olmazsa olmaz. tek bozulduğum konu 50 küsürbinliralık araç satıyor doğuş ve bu parçayı araca standart takmadığı gibi sıfır alana belli ücret indirimide yapmıyor. yazıklar olsun

kesinlikle gerekli bir parça hayırlı olsun...

hala kararsızım alıp almama konusunda.

oradaki plastik parçaya kolumu koyabiliyorum çünkü. eğer çok uzun yola çıkacaksam da oraya küçük bi yastığım var, onu koyuyorum daha rahat oluyor. ama bu orjinalin görselliği de bi ayrı.

kendiniz mi montaj edeceksiniz? diyorlar ki orjinal kolçak yamuk duruyor falan dediler. doğru mu bu olay? taktıran arkadaşların ki böyle mi acaba?

hayırlı olsun
yurtdışından ürün almadan önce bankanızdan ücretsiz euro/usd ekstre talep ederseniz kur farkı ve komsiyon ödemek durumunda kalmazsınız.
Talep yapmadığınız zaman bankalar bu alışverişi size kendi özel!!! kurunu kullanarak yansıtıyor:)

Geri
Üst Alt