Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kol dayama

roadsmart

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kol dayama alıyım diyorum ama orjinali çok pahalı. acaba alternatif birşeyler yapılabilir mi? bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Bir kaç arkadaşımız almıştı 50-60 TL civarında bir ücrete kol dayaması gayette güzel duruyordu. Bilen çıkarsa yazar.

Ayrıca foruma konu açtığında otomatik olarak yazının altına ingilizce yazı eklenmiş ve bir link verilmiş, bu linke tıklayan kişinin bilgisayarına saldırı yapıyor. Bİlgisayarınıda bu arada virüs ve trojana karşı taratırsan iyi olur :) Ben o eklenen yazıyı sildim yinede kimse tıklamasın diye...

bana da lazım valla..
biri bi yer söylerse güzel olur benim için de..

aksarayda her zevke uygun ürün var dilerseniz isim de veririm...

ben serviste yaptırmıştım biraz pahalı ama çok şık duruyor.Yaptırmadan önce sanayilerde dolaştım ama orjinali gibi durmadı hiçbiri.bence serviste yaptırın :)

Bostancı sanayide falan var mı. ??

biri söylese bi yer topluca gidip daha da ucuza alacaz belli.. :)

Geri
Üst Alt