Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kol dayama

arkadaşlar kol dayama alıyım diyorum ama orjinali çok pahalı. acaba alternatif birşeyler yapılabilir mi? bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

bana da lazım valla..
biri bi yer söylerse güzel olur benim için de..

Aynen banada acil lazım..

Benimde İhtiyacım Var :)

Bende istiyorum su kol dayamadan nerden bulacaz

burdaki herkeze +1 diyorum bende bulunda alalım lütfen zahmet olacak ama :) erya 300-350 diyor

oemvag sitesinde 150euro yazıyor aslında alınabilir diye düşünüyorum kargo vs 350tl civarı tutuyor

yanlışlıkla 2 kere acılmış

oemvag sitesinde 150euro yazıyor aslında alınabilir diye düşünüyorum kargo vs 350tl civarı tutuyor

Alan arkadaşımız varsa bilgilendirebilir mi acaba ? :)

Bu ürünün aynısından bende vardı(almanyadan bir akrabama aldırmıştım 100 tl ye gelmişti) fakat kullanamadan aracımı satmıştım sonra da kol dayamayı sattım işime yaramayacak diye,ne zamandır bu üründen arıyordum bulamamıştım linki paylaştığın için teşekkürler,bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim ve alım nasıl yapılacaksa topluca alalım derim..

Geri
Üst Alt