Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kol dayama

ben de istiyorum kol dayama ama basit durmasın istiyorum dışarıda takılanlarında basit durmayacağından emin olmadığım için taktırmamıyorum.

orjinallerini çok beğeniyorum ama fiyatı çok aşırı pahalı

Bana sorarsanız leonda hiçbir yan sanayi ürün orjinali gibi güzel durmuyor.

Bende istiyorum su kol dayamadan nerden bulacaz

Erya'da kol dayama kola değil bize dayanıyo abi..

pazar organizasyonda bendeki alternatifi görebilirsiniz. koltuğa sabitli ve istenildiğinde de yukarı kaldırılabiliyor. ben epeyce kullandım isteyen varsa görmenizi takiben yerinin tam tarifi veririm Kozyatağında.

ama hiç biri orjinali kadar güzel durmuyor.

Ankarada bi parçacı buldum arkadaşlar yurt dışı çalışıyor, 150 tl ye Cupra pedal takımı sattı bana, gayet memnun kaldım şimdi orijinal kolçak bakıyor, eğer getirir, fiyatınıda makul tutarsa hemen alıcam burda da paylaşırım fakat, geçenlerde bi Hemşerimin sattığı kol dayaması gibi yarı orjinalse gerek yok..

selam herkeze

Bostancı sanayide mustafa abinin önerisi üzerine gittigim bi yer var

50 70 tl arası 1 2 model var. cok basit durmuyor ama internette baktıgımızda 25 30 tl ye de var aynı ürün gibi görünüyorlar

herhangi bir sanayide aksesuarcılardan bakıp alabiliriz bence cok para harcanması gereken bir aksesuar değil gibime geliyor.150 200 buna verilcene daha güzel seyler yapılır araca :D

tabi tercih meselesi

ama ihtiyac olmuyorda değil :D

Ankarada bi parçacı buldum arkadaşlar yurt dışı çalışıyor, 150 tl ye Cupra pedal takımı sattı bana, gayet memnun kaldım şimdi orijinal kolçak bakıyor, eğer getirir, fiyatınıda makul tutarsa hemen alıcam burda da paylaşırım fakat, geçenlerde bi Hemşerimin sattığı kol dayaması gibi yarı orjinalse gerek yok..

arkadaşım kendini üyelerimiz bölümünden tanıtır mısın

Geri
Üst Alt