Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kol dayama???

2000le 2005 arasi diyor hemde orjinali gibi olmaz gibime geliyor bende ariyorum ama inanilmaz pahali geliyor 500 liradan bahsediyorlar sanki multimedia goistik kontrol var ustunde

Bu ürünün aynısından bende vardı(almanyadan bir akrabama aldırmıştım 100 tl ye gelmişti) fakat kullanamadan aracımı satmıştım sonra da kol dayamayı sattım işime yaramayacak diye,ne zamandır bu üründen arıyordum bulamamıştım linki paylaştığın için teşekkürler,bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim ve alım nasıl yapılacaksa topluca alalım derim..:eek:key:

Bu ürünün aynısından bende vardı(almanyadan bir akrabama aldırmıştım 100 tl ye gelmişti) fakat kullanamadan aracımı satmıştım sonra da kol dayamayı sattım işime yaramayacak diye,ne zamandır bu üründen arıyordum bulamamıştım linki paylaştığın için teşekkürler,bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim ve alım nasıl yapılacaksa topluca alalım derim..:eek:key:
önemli değil... valla toplu alımda bi avantajımız olur mu ki?? eğer öyle bir güzellik varsa ben toplu alıma varım... ama ben pek tecrübeli değilim bu e bay da nasıl yaparız??

E baydan alışverişi malesef ben de bilmiyorum :( forumda alışveriş yapan arkadaşlar vardı onlar açıklayıcı bilgi verecektir..

bende 2006 reference var uyum sağlar değil mi benim araca bu ??

Diyorum ya ben de kinin aynısı bu fotodaki; neden 2000-2005 arası yazılmış anlamadım ama aynı orjınali gibi bir kol dayama bu resimdeki..
Hatta ben ankaradan bir arkadaşa sattım 2006 kasa leonuna takmıştı sorunsuz..

Nasıl alındığını öğren beraber alalım :) bu fiyat çok güzel..

Geri
Üst Alt