kol dayama | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

kol dayama

33bju63

Kayıtlı Üye
arkadaşlar eski arabam opel astrada standart sunulan kol dayama ne yazık ki leonda yok servis 500 tl istedi baska yerde taktıran arkadaslar varmı? ve fiyatını öğrenebilirmiyim?

bbj_bt

Kayıtlı Üye
malesef aksesuar fiyatlarımız biraz pahalı bu ndenle genelde yan sanayi yada direk oto sanayi işlerine bakıyoruz... sitemizde bir kac uygulama yapan arkadaslarımız var. Piyasada 50 - 100 TL arasında değişen fiyatlarla ceşitli ürünler var ben en son takmak istedigimde 40 TL ye bulustum hatta aynı ürünü Sahibinden de 25 e flan da buldum.

Konuyu gören arkadaslarımızdan yardım bekliyoruz...

Teşekkürler

Logical_Election

Kayıtlı Üye
orjinali'nin birebir muadili yok.Euro 2 civarındayken orjinali yurtdışından almak karlı oluyordu sitelerden oemvag vs.fakat şuan Euro 2,5 dayanması ile TR fiyatlarına çok yaklaştı.

33bju63

Kayıtlı Üye
anladıgım kadaryla dısardan taktırırsak orjinal gibi olmayacaktır kol dayamayada alısmısım arabamın içi bana cook çıplak geliyor mecbur 500 tl verecez yani :D

33bju63

Kayıtlı Üye
abi şimdi sahibinden adlı siteye baktım orjinal yazan kol dayamaları var 140 ile 160 tl arası ve orjinal ile aynı duruyor alan arkadaşlar varmıdır? bu siteyi bilmiyorum sonucta kredi kartıyla alacaz guvenilirliği nekadar?

hcaglak

Kayıtlı Üye
malesef aksesuar fiyatlarımız biraz pahalı bu ndenle genelde yan sanayi yada direk oto sanayi işlerine bakıyoruz... sitemizde bir kac uygulama yapan arkadaslarımız var. Piyasada 50 - 100 TL arasında değişen fiyatlarla ceşitli ürünler var ben en son takmak istedigimde 40 TL ye bulustum hatta aynı ürünü Sahibinden de 25 e flan da buldum.

Konuyu gören arkadaslarımızdan yardım bekliyoruz...

Teşekkürler
Burak beyaz yazının altındaki beyaz ibiza senin mi? Eğer seninse görünüm cool!!!:eek:key:

alizan

Kayıtlı Üye
sahibinden güvenli bir site alabilirsin get ilanla al ama

Logical_Election

Kayıtlı Üye
ben baktım sahibindenede orjinal kol dayama ilanı şuan gözükmüyor.hepsi yan sanayi.

erim

Kayıtlı Üye
bende geçen ay aldım 500 tl ye çok pahalı gerçekten ama alınca pişman olmuyorsun çok gerekli bir parça ..Yan sanayi alcaksanız hiç almayın orjinali gbi hiç olmuyor