Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kol dayama

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında 33bju63 tarafından paylaşıldı.

1. 33bju63

33bju63 SCW Üyesi

100
    9
    18
    arkadaşlar eski arabam opel astrada standart sunulan kol dayama ne yazık ki leonda yok servis 500 tl istedi baska yerde taktıran arkadaslar varmı? ve fiyatını öğrenebilirmiyim?

2. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    malesef aksesuar fiyatlarımız biraz pahalı bu ndenle genelde yan sanayi yada direk oto sanayi işlerine bakıyoruz... sitemizde bir kac uygulama yapan arkadaslarımız var. Piyasada 50 - 100 TL arasında değişen fiyatlarla ceşitli ürünler var ben en son takmak istedigimde 40 TL ye bulustum hatta aynı ürünü Sahibinden de 25 e flan da buldum.

Konuyu gören arkadaslarımızdan yardım bekliyoruz...

Teşekkürler

3. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    orjinali'nin birebir muadili yok.Euro 2 civarındayken orjinali yurtdışından almak karlı oluyordu sitelerden oemvag vs.fakat şuan Euro 2,5 dayanması ile TR fiyatlarına çok yaklaştı.

Bunu beğendi. 33bju63 bunu beğendi.
  4. 33bju63

33bju63 SCW Üyesi

100
    9
    18
    anladıgım kadaryla dısardan taktırırsak orjinal gibi olmayacaktır kol dayamayada alısmısım arabamın içi bana cook çıplak geliyor mecbur 500 tl verecez yani :D

5. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Bence verme :D

6. 33bju63

33bju63 SCW Üyesi

100
    9
    18
    abi şimdi sahibinden adlı siteye baktım orjinal yazan kol dayamaları var 140 ile 160 tl arası ve orjinal ile aynı duruyor alan arkadaşlar varmıdır? bu siteyi bilmiyorum sonucta kredi kartıyla alacaz guvenilirliği nekadar?

7. hcaglak

hcaglak SCW Üyesi

572
    99
    28
    Burak beyaz yazının altındaki beyaz ibiza senin mi? Eğer seninse görünüm cool!!!:eek:key:

8. alizan

alizan SCW Üyesi

36
    3
    8
    sahibinden güvenli bir site alabilirsin get ilanla al ama

9. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    ben baktım sahibindenede orjinal kol dayama ilanı şuan gözükmüyor.hepsi yan sanayi.

10. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    bende geçen ay aldım 500 tl ye çok pahalı gerçekten ama alınca pişman olmuyorsun çok gerekli bir parça ..Yan sanayi alcaksanız hiç almayın orjinali gbi hiç olmuyor

Sayfayı Paylaş