Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kolçak

akınbyrk

Kayıtlı Üye
En kötü arabada bile koldayama varken bi leona senelerdir takamadım şunu..nedenini herkes biliyor tabi..Ama az önce sahibinden de hermarkaya kolçak satan sadece yeni kasa leona ürünü olmayan yaklasık 20 kişiye msj attım. leona uyan bu ürünü getirtin onlarca kişi alacaktır çünkü serviste 650 lira diye :) bakalım ne cvp vercekler acaba dünyanın hiçbiyerinde mi yok bu üründen ikinci kalite??

o sonradan takma kolçaklar gerçekten çok kötü ve aracı deliyorlar biçiyorlar hiç hiç tavsiye etmem onun yerine para biriktirsen 650 tllik (ki bu fiyatı holy bible değil illaki düşerler ve yıllardır araç sende her gün biraz koysan kenara şimdiye almıştın :D) sadece 1 kere kaliteli ürünü almış ve keyifle kullanmış olursun.
Naçizane fikrim :eek:key:

o sonradan takma kolçaklar gerçekten çok kötü ve aracı deliyorlar biçiyorlar hiç hiç tavsiye etmem onun yerine para biriktirsen 650 tllik (ki bu fiyatı holy bible değil illaki düşerler ve yıllardır araç sende her gün biraz koysan kenara şimdiye almıştın :D) sadece 1 kere kaliteli ürünü almış ve keyifle kullanmış olursun.
Naçizane fikrim :eek:key:

:eek:key: aynen sana katılıyorum umut

bencede o fiyata değmez... delmeden kesmeden biçmeden iki koltuk arasına yastık koyarım yinede o fiyatı veripte kolçak almam ben arkadaş..:) 650 TL ne demek ya.... soyguncular.... :D

Gecen yil Erya kampanya yapmisti.Yanlis hatirlamiyorsam 550 den 350 ye dusmustu. Ben o zaman almistim. Bu sekilde bir indirim olmasaydi ben de almazdim. Simdi iyi ki almisim diyorum...

650 degıl 350 bıle kolcaga vermek mantklı degıl bana gore o paraya 10bınlık bakımını yaptırrısın daha faydalı bırsey yaparsın az daha ustune koyup 2 lastık alırsın mesela...

arkadaşın dediği doğru.
kolçak yapanlar neden orjianlinin taklidini yapmıyorlar..bu sadece bir kalıp meselesi

650 deil,350 lira bile kolçağa hayatta vermem ya.bu nası bi para,bunlar para saymayı bilmiyo galiba(servis için diyorum)ne ki onun malzemesi,maliyeti!?:mad:

Geri
Üst Alt