Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koku bombası önerisi olan var mı ?

Yorumlar çok iyi değil sanki :)
Bu ürünleri kullanım amaçlarınıza bağlı. Eğer aracınızın havalandırmasından gerçekten her seferinden kötü, nemli bir koku geliyorsa uzun vadede pek işe yaramazlar. Ben Motip klima köpüğü kullanıyorum. O da elimde fazladan olması sebebi ile.
Ürünlerin etkisi, yani güzel kokudan bahsedilmiş yorumlarda. Bu ürünlerin genel amacı, sürekli güzel koku sağlamaları değil, kanallardaki bakterilerin temizlenmesi.
Bunun için en iyi yöntem, ozon temizliği. Elinde ozon cihazı olan bir oto yıkamacıya, her sene yaz başı giderek detaylı bir ozon temizliği yaptırırsanız aracınızın tüm iç aksamındaki bakterilerin yok olmasını sağlar ve kötü kokulardan kurtulursunuz.
Yoksa bu tip ürünlerin tümü pek kalıcı değil.

abro klima temizleyiciyi kullanabilirsin daha önce kullandım memnun kaldım amerikan malı bir ürün

Geri
Üst Alt