Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kodak Araç Kamerası....

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Bir forumda buldum paylaşayım dedim. Araba kilitliyken dışarının videosunu çeksede vuranı kaçanı görsek plakasını alsak.

fiyatıda 90 100 tl arası birşey çokta ucuk değil.

Fotoları:
20121222152213.jpg

20121222152306.jpg

20121224140803.jpg

Çektiği videolardan biri:

guzel urun kac saat kayıt yapma ozellıgı var acaba

valla bi bakayım internetten araba kapalıyken çalışsa vuranı buluruz işte bunla. :)

iyi bi alete benziyo.. sadece araç çalışırkenmi kayıt yapıo:confused:

güzel ürünmüş mantıklı yalnız kavgaları ve kendi hatalarımızı da çekerse kötü :ppuhaha

Çok büyük ve camda kaba duruyor..İç dikiz aynanın üstünde olanları var küçücük bişey onlar daha güzel hem yer kaplamıyor...

Bu işe 150-200lira bütçe ayırıp çift kameralı, geniş açılı ve GPSli bir ürün almak daha etkili olacaktır. Hem içeriyi hemde dışarıyı aynı anda kayıt edebilirsiniz.
Bahsettiğim gibi bir ürünü bende almayı düşünüyorum ama şimdilik sadece düşünüyorum :D

Bu işe 150-200lira bütçe ayırıp çift kameralı, geniş açılı ve GPSli bir ürün almak daha etkili olacaktır. Hem içeriyi hemde dışarıyı aynı anda kayıt edebilirsiniz.
Bahsettiğim gibi bir ürünü bende almayı düşünüyorum ama şimdilik sadece düşünüyorum :D

dısarıyı yanı arabanın tum cevresını gosteren bır kamera lazım banada mahalle arasında malum sureklı kayıt yapıcak bısey lazım aslında

Valla bundan 2 tane alacaksın öne arkaya gizli biryere koyacaksın videoyu çekecek vuranı kaçanı görücez arka ya birde öne lazım öylede 250 300 tl fln oluyor 2 kamera alırsak 32 gb lik kart bile destekliyor.

Geri
Üst Alt