Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kocaelinde çikma tampon alabileceğim yer

cossi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kocaelinde 2008 model siyah leon için çıkma tampon alabileceğim yer var mı?

valla kocaelını bılemem ama elımde sıyah sıfır bır sekılde duran on tampon mewcut yardımcı olabılırım dusunursen.

oda bir nevi çıkma birde sonaxın orada tamponcu var oraya bakarsın ayrıca üyelerimiz bölümünden kendini tanıtan bir konu açarsan iyi olur seni tanımak isteriz

abi ben cupra arıyorum ya öyle mi düzmü acaba

cupra tampon bulman baya zor kolay gelsın

cupra tamponu kimler aramıyoki kolay gelsin bakalım

sorma abi ya servis işçilik dahil 3700 tl istedi çıkmaçılara bakıyorum şimdi ankarada yıldız sanayinde ve ivedikte var bakalım oraya kadar gidecez galiba

sorma abi ya servis işçilik dahil 3700 tl istedi çıkmaçılara bakıyorum şimdi ankarada yıldız sanayinde ve ivedikte var bakalım oraya kadar gidecez galiba
3700 neymiş ya ön arka aeromu senin aradığın yoksa? makyajsız cupra tampon için 3700 çok yüksek

evet ön arka arıyorum ya servis öyle dedi hocam normal kasa makyaj yok yaa

Kocaeli değilde Türkiyede bak bakalım bulabilecekmisin.. ;)

Geri
Üst Alt