Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kocaeli ve Sakarya Bölgesinden Kimler Var Toplanalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önümüzdeki çarşamba akşamına hazırlanalım arkadaşlar sakıncası yoksa :) Yusuf konuyu takip et ihmal etmiyorum bak seni :D

bi sen eksiktin olm sende gel ilk 11 i kuralım.. kamera getir yanına serhatı kartalla nasıl geçiyorum kaydet kanka :D

Sen o turbo kartalla geç bakalım beni ama biz bi atasözü ile konumuza devam edelim elalemin gelin şekeriyle gelin olunmaz (bu edeplisi) :D

terbiyeni bozma serhat.. 1.8 T den korkupta hava yağışlı dediğini hala unutmuyorum :D

terbiyeni bozma serhat.. 1.8 T den korkupta hava yağışlı dediğini hala unutmuyorum :D

onu diyen sen miydin? ben miydim :) lan kıvanç çok çamursun :D (yengem ne diyodu serhat bırak bi geçsin de rahatlasın) çarşambaya ayarlıyalım Patron... ;)

Patron gelenlerin isimlerini de yazalım.... bi sayfa açıp kim geliyo bilinsin...

hazır toplanmışken
elinde nazar boncuklu büyük boy sticker olan varsa getirebilirmi ?

orta boy var elimde sticker dağıtımını yapacağım o gün nasipse.. Gelenler listesi oluşturuyorum hemen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt