Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kocaeli ve Sakarya Bölgesinden Kimler Var Toplanalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
6 da çıkarsam 6buçuk gibi çarşıda olurum

iş çıkışı gelirsin o zaman kaynaşırız :)

bayramdan sonra haftaya bende gelebilirim

abicim her zaman bekleriz..

Biliyorum :D bugünde senin oralardaydım 6 gibi döndüm ;)

Serhat Bandırma'dan dönerken ben 9 da geldim. Gelirken İzmit taraflarında bir olay yaşadım telefonda, bu yüzden arayamadım çok acil bir şekilde eve dönmek zoruda kaldık kusura bakma..

oda iyi sıkıntı olmaz güzel saat :)

dün günlerden neydi serhat,,?

Ne o dününümü kaybettin :D Uyar sana gün ve saat dimi ?

farketmez biliyosun siz çağırın gelirim ben... fırat,,şükrü,,murat,,mehmet,,taylan,,yusuf,,ertan bunlarıda telefonu var..çağıralım gelsinler! beni kıramazlar :D

farketmez biliyosun siz çağırın gelirim ben... fırat,,şükrü,,murat,,mehmet,,taylan,,yusuf,,ertan bunlarıda telefonu var..çağıralım gelsinler! beni kıramazlar :D

Kardeşim ben seni hiç kırarmıyım :)

Yanlız patron bak sen bizi ihmal ediyosun ona göre :mad: Öyle yurt dışındaydım falan yemez yani... Bi güzellik düşünürsün artık :d

Çok duygulandırdın beni :D çağırınca gelirmiş :D dün oralardaydım ama eşim yoktu hasan falan vardı yanımda bide sen şimdi izin alamazsın diye çağıramadım :D Senin işin zor Kıvançcım Kılıbık olmak zor iş :D

sen çağırmayı dene bi kardeşim.. gelip gelememek bana kalmış.. dün tostumu yedim bekledim aramanı ama aramadın ???

finaller bitsin belki izmite bir günlük git gel yapabilrim :)

sen çağırmayı dene bi kardeşim.. gelip gelememek bana kalmış.. dün tostumu yedim bekledim aramanı ama aramadın ???

Bu çarşamba beraberiz kardeşim! Patronda ayarlasın hepberaber bişeyler yapalım acısını çıkaralım ;) ben yengeden izin alırım rahat ol sen :D

bi sen eksiktin olm sende gel ilk 11 i kuralım.. kamera getir yanına serhatı kartalla nasıl geçiyorum kaydet kanka :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt