Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kocaeli LPG montaj tavsiye

benim dediğim yer büyük, ben sana yarın haber veririm onun yanındaki Ziebart firmasıyla aramız yıllardır iyi kendisi arayıp bilgi alırım sana dönerim. Peki ne zaman gelip taktırmayı düşünüyorsun?

Ben hyundai i30 aracımıza taktırmıştım ama Sakarya'da... Yeşilyurt otomotiv.

benim dediğim yer büyük, ben sana yarın haber veririm onun yanındaki Ziebart firmasıyla aramız yıllardır iyi kendisi arayıp bilgi alırım sana dönerim. Peki ne zaman gelip taktırmayı düşünüyorsun?

21 Nisanda İzmit'te olacağım ama önce firma ile görüşmek isterim telefonda. Yine bir bayii daha önerdiler bana izmitte acaba sizinki ile aynı mı emin olamadım. İlginize teşekkür ederim, yarın firma adı-tel. no bekliyorum sizden.

kesinlikle yaygın ve köklü markalar tercih et arkadaşım.bence hem usta hem marka önemli..gider piyasaya yeni girmiş bir kiti italyan diye taktırırsın, iki gün sonra ithalatçısı batar usta, parça bulamaz madur olursun..

sabırsızlşıkla tavsiye bende beklıyorum cunku bende yavas yavas LPG taktırmayı dusunmeye basladım

herkese selam
ümit bende 2001 leon var 1 yıl önce aldım hiç lpg takılmamıştı tabi benzinle kullanmak beni çok aşacağı için aldığım gibi lpg taktırdım izmit sanayii sitesinde lovato taktırdım 1 yıldır kullanıyorum (20.000 km oldu ) ilk bakımını dün yaptırdım filitresini değiştirdim (20.000 km de değişmesi gerekiyor) ve bu süre zarfında hiç bir sıkıntı yaşmadım ne geçişlerde ne performansta (maşallah diyeyim :D ) yani senin anlayacağın ben çok memnun kaldım ben tavsiye edebilirim eğer düşünürsen seni yönlendiririm hatta müsait olursam beraber gider görüşürüz.Bana numaranı yollarsan seni ararım telefonda detaylı görüşebiliriz.

caner sen stickerını erdaldan aldınmı?

herkese selam
ümit bende 2001 leon var 1 yıl önce aldım hiç lpg takılmamıştı tabi benzinle kullanmak beni çok aşacağı için aldığım gibi lpg taktırdım izmit sanayii sitesinde lovato taktırdım 1 yıldır kullanıyorum (20.000 km oldu ) ilk bakımını dün yaptırdım filitresini değiştirdim (20.000 km de değişmesi gerekiyor) ve bu süre zarfında hiç bir sıkıntı yaşmadım ne geçişlerde ne performansta (maşallah diyeyim :D ) yani senin anlayacağın ben çok memnun kaldım ben tavsiye edebilirim eğer düşünürsen seni yönlendiririm hatta müsait olursam beraber gider görüşürüz.Bana numaranı yollarsan seni ararım telefonda detaylı görüşebiliriz.

OBD 2 dediklerinden mi taktırdınınız..kendi gaz ayarını kendi yapan sistemden..

yekta abi aldım sticker ları diğer mesajda yazmıştım :) burdanda teşekkür ederimö abi sağol

Geri
Üst Alt