Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kocaeli Keleşler mi Anadolu yakasındaki servisler mi?

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında luminous tarafından paylaşıldı.

1. luminous

luminous SCW Üyesi

11
    0
    1
    Forumu inceledim ancak konuların birçoğu eskimiş, Gebze'de yaşıyorum aracımın senelik bakımı ve kaporta ve boya işçiliği için farklı bir servis arıyorum. Daha önce Doğuş otoya gitmiştik birkaç kez.. Acaba Kocaeli'ye Keleşler'e mi yoksa Anadolu yakasında farklı bir servise mi götüreyim karar veremedim.

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ben keleşlerde yaptırdım bakımı

3. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Önce kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtın..

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    hakkaten ben farketmemişim :)serkan kendini bize tanıtırmısın

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Öncelikle arkadaşlarımızın dediği gibi kendinizi üyelerimiz kısmında tanıtınız. Tanıttıktan sonra size her iki taraftada yetkili servislerde uygun fiyatlara bakım yaptırmayı sağlayabilirim tanıdığınız yoksa.

6. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Ne gerek var taNIYMaya biz arkadaşı ezelden tanıyoruz :cool:

7. luminous

luminous SCW Üyesi

11
    0
    1
    o kısmı görmemişim üzgünüm, şimdi o bölüme de yazdım.. Teşekkürler şimdiden..

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    arkadaşımız kendini tanıtmıştır,

Kocaeli keleşler otomotivdekilerin hepsini tanırım. Eğer oraya gitmek isterseniz size özel fiyat vermelerini sağlayabiliriz. Anadolu yakasında ise Dudullu'da olan sponsorumuz Kayadibi otomotiv var. SCW üyesi olduğunuzu bildirirseniz size gerekli tüm ayrıcalıkları ve indirimleri yapacaktır :)

9. luminous

luminous SCW Üyesi

11
    0
    1
    evet reklamı biraz önce fark ettim Kayadibi otomotivin ikisi hakkında da bilgim yok aslında bakımdan ziyade benim için kaporta işçiliği önemli aslında yapılması gereken sağ arka kapı altında bir sürtmeden dolayı boya ve ezik düzeltme ayrıca sağ ön çamurlukta hafif bir ezik var boyasız düzeltme yapılabilir mi diye düşünüyorum.. Fotoğrafları yok olsa onları da yükleyip ona göre fikrinizi almak istiyorum aslında..

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    en sağlıklısı yakınsanız aracı gösterip fiyat almak. Her ikisininde kaporta işciliği güzeldir.

Sayfayı Paylaş