Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kocaeli Keleşler mi Anadolu yakasındaki servisler mi?

fiyattan önce buradan öğrenmek istediğim işçilik aslında aracı yaptırdıktan sonra pişman olmak istemiyorum :)

keleşlerin boya kaporta bölümü tam bir rezalet..senin arabanı boyarken başka arabaya boya sıçratıyorlar..ben keleşlerde herkesi tanırım ama genede boya için tavsiye etmem.. eski aracımda boya damlaları bırakmışlardı:mad:

bu uyarını dikkate alacağım karapale teşekkür ederim..

ıkı senedır bende keleslerde yaptırıyorum senelık bakımı memnunum

türkiye genelinde 4 servis kullandım keleşler kadar kötüsünü ve ilgisizini görmedim ama kocaelide oturduğum için malesef zorunlu kalınca yine gidiyorum. en son gittiğimde eleman bi alteanın tamponunu liftin ayağına çarptı sonra birşey olmamış gibi geri gelip devam etti araçtan indiğinde eğilip tampona bile bakmadı. Tercih senin ama istanbula yakınsın araştır ve o tarafta biryerlere git derim

türkiye genelinde 4 servis kullandım keleşler kadar kötüsünü ve ilgisizini görmedim ama kocaelide oturduğum için malesef zorunlu kalınca yine gidiyorum. en son gittiğimde eleman bi alteanın tamponunu liftin ayağına çarptı sonra birşey olmamış gibi geri gelip devam etti araçtan indiğinde eğilip tampona bile bakmadı. Tercih senin ama istanbula yakınsın araştır ve o tarafta biryerlere git derim
Serbay sanırım sen oraya çok gittiğin için sana ilgi biraz fazla ama gerçekten berbat bi yer... Orda başıma geleni biliyorsunuz teyp kodu almaya gittim servis sorumlusu aracı görür görmez şu cümleyi kurdu; ''Bu aracın pert kaydı var dimi'' Ya sanane arkadaş sen işine baksana... Geçen gün bi arkadaşa Ford fiesta bakmaya gidiyorz yolumuzun üzeri gel bide ibizaları gör dedi ilk aracı olucak... Gittik satışa adam ilkokulda şiir okuyan çocuklar gibi saydı 1-2 soru sordum onlarıda yüzeysel hızlıca cevapladı ayrıldı yanımızdan kaldık öylece... Sonra gittik Fordda fiesta için arkadaşım 42 bin tl ye anlaştı...
He kayadibine giderssen...
SCW yılbaşı çekilişinden bana çıkan Kayadibinde ücretsiz bakımımı yaptırmak için körfezden kalktım gittim... Sonuçları tekrar etmemde bi sakınca olduğunu düşünmüyorum;
Kapıda servisteki ustalara neden geldiğimi söyledim 2 dkka sonra servis sorumlusu geldi hal hatır sordu... Derdimi dinledi talimat verdi...
Hız sabitleyicim çalışmıyordu onu çalıştırdılar airbag lambam yanıyordu onu söndürdüler 2004 model olan aracımın yazılımı 2003 te kalmış onu güncellediler aracın yakıtı sesi bile değişti birde periyodik bakım yapıldı...
Sormak istediğim herşeyi sordum net cevaplar net fiyatlar aldım...
5 krş ödemeden aracımı servis sorumlusundan teslim aldım...

DÜşünün ki ben bedava bir müşteriydim bana ilgi süperdi... Yaptıkları işleri zaten yukarıda yazdım... şimdi sadece şunu düşünün; herhangi bir servise gidip benim hız sabitliyicim çalışmıyor dediğinizde... Neler olur bir düşünün...

adamına göre muamele mi yapıyor bunlar anlamadım gitti yapılacak iş standart aslında

uyarı ve önerilerinizi dikkate alarak bu hafta aracı Kayadibi servisine götürmeye karar verdim teşekkür ederim..

sponsorlarımızı tercih etmek mantıklı olmalı. Keleşlerin sahibini de satış danışmanını da servistekileri de tanırım eğer işim yoğun ve oraya yakınsam tercih ederim ama işim müsade ederse sponsorlardan yana kullanırım.

Geri
Üst Alt