Km de 'service' yazısı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Km de 'service' yazısı

fesemes1980

Kayıtlı Üye
:eek:BENİM TOLEDOYU İLK ÇALIŞTIRIKEN KM GÖSTERGESİNDE 30-40 SANİYE 'SERVİCE' YAZIYOR. SERVİSE SORDUM YAĞ DEĞİŞİM ZAMANI GELMİŞ DEDİLER ANCAK YAĞINI DIŞARIDA 4 AY ÖNCE DEĞİŞTİRMİŞTİM DAHA 3000 KM OLDU. BU YAZININ ÇIKMASINI NASIL ENGELLERİZ SERVİS BİZ KAPATIRIZ DİYOR AMA BENİM SERVİSE GİTME İMKANIM YOK BİLEN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM....:rolleyes:

omercanilica

Kayıtlı Üye
ozel servıs dısında ''Gılgamesh'' Mert abıye sormak lazım onun uzmanlık alanıdır.

PATRON

Administrator
bakımını yaptıklarında bilgisayarı bağlayıp normalde service yazısını silmeleri gerekiyordu sanırım bunu yapmamışlar :)

kfy

Administrator
ferit dostum siz manisadamısınız eğer ordaiseniz vag cihazı olan tüm özel servisler o yazıyı siler

leon sport

Kayıtlı Üye
yetkili servis dışında sana bişi önermek istemeyiz.arabanın beynine bi cihaz bağlanıp siliniyo bu kayıtlar.arabanın beynine dışarda bi cihaz bağlatmanda nekadar sağlıklı olur ?

kfy

Administrator
aracın neredeyse tüm arızalarını gösteren bir cihaz...aracın yağını benzin istasyonunda değiştirmedin umarım

cmi87

Kayıtlı Üye
arabanı bakıma götürdüğünde aracın direksiyon kısmının altında bi bölüm var oradan servis yetkilileri kapağı açıp cihazı oraya bağlayıp aracın problemlerini görüyorlar windows işletim sistemine sahip bir cihazdır kendileri.