Klip indirme | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Klip indirme

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Klip cdsi yapmak için kullandıgınız bir klip indirme programı varmı? wondershare diye bir program yükledim ben klipleri indiriyorum fakat dvd yapıp arabada denemedim henüz sd karta atıp arabaya taksam klipleri çalıştırırmı sizce? wondershare dışında sizin kullandıgınız yada önereceğiniz program varmı?

Not: mac kullanıyorum

18891945

Kayıtlı Üye
ares veya limewire kullanılabilir bence..klip indirme programı değil de,herşey indirme programı:) ya da jdownloader kurup, hotfile dan premium satın alıp, yeryüzündeki herşeyi, gayet hızlı ve kaldığı yerden devam özellikli indirebilirsin..(mac a uyumlu olur mu,fikrim yok,hiç kullanmadım)

ekleme: klipleri bir klasöre topladıktan sonra dvd formatına çevirebilirsin..hatta arabaya attığında, arayüzde, içerdeki kliplere birer resim atayarak,resimden klip seçip izleyebilirsin..

eneserol

Kayıtlı Üye
ares veya limewire kullanılabilir bence..klip indirme programı değil de,herşey indirme programı:) ya da jdownloader kurup, hotfile dan premium satın alıp, yeryüzündeki herşeyi, gayet hızlı ve kaldığı yerden devam özellikli indirebilirsin..(mac a uyumlu olur mu,fikrim yok,hiç kullanmadım)

ekleme: klipleri bir klasöre topladıktan sonra dvd formatına çevirebilirsin..hatta arabaya attığında, arayüzde, içerdeki kliplere birer resim atayarak,resimden klip seçip izleyebilirsin..
Harun Limewire kapandı kardeşim

Cihan

Kayıtlı Üye
Evet limewire kapantı 2 ay kadar önce. Ares alternatif olarak iidir, ben onu kullanıyorum tavsiye ederim..

Üst Alt