Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Klip indirme

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında GRKMSRGL tarafından paylaşıldı.

1. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    Klip cdsi yapmak için kullandıgınız bir klip indirme programı varmı? wondershare diye bir program yükledim ben klipleri indiriyorum fakat dvd yapıp arabada denemedim henüz sd karta atıp arabaya taksam klipleri çalıştırırmı sizce? wondershare dışında sizin kullandıgınız yada önereceğiniz program varmı?

Not: mac kullanıyorum

2. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    ares veya limewire kullanılabilir bence..klip indirme programı değil de,herşey indirme programı:) ya da jdownloader kurup, hotfile dan premium satın alıp, yeryüzündeki herşeyi, gayet hızlı ve kaldığı yerden devam özellikli indirebilirsin..(mac a uyumlu olur mu,fikrim yok,hiç kullanmadım)

ekleme: klipleri bir klasöre topladıktan sonra dvd formatına çevirebilirsin..hatta arabaya attığında, arayüzde, içerdeki kliplere birer resim atayarak,resimden klip seçip izleyebilirsin..

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Harun Limewire kapandı kardeşim

4. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    yapma yav:) haberim yoktu valla..en popüler olanlar onlar(dı) diye söyledim..ben uzak kalmışım demek ki:)

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Aynen walla limewire her türlü ihtiyacımı karşılıyordu pro, mp3, film vs. kötü oldu kapanması :(

6. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    Limewire Pirate Edition dan devam ediliyor :)

7. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    aaa bak bende bunu bilmiyordum :D süper oyleyse hemen indiriyorum teşekkürler ayrıca :)

8. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Evet limewire kapantı 2 ay kadar önce. Ares alternatif olarak iidir, ben onu kullanıyorum tavsiye ederim..

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    mac için olanı var mı acaba?

10. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    LimeWire'ın eski versiyonlarında vardı yani kapatılmadan önceki versiyonlarında ama bu son versiyonun mac için olanı var mı bilmiyorum

Sayfayı Paylaş