Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klimatronik

oluruz neden olmayalım ancak kural gereği sitemize yeni katılan arkadaşların kendisini üyeler bölümünde kısaca tanıtması gerekmektedir..böylece size size hoşgeldiniz diyebiliriz..

görünen led ekran ezilme ya da kırılma olayı büyük bir ihtimalle ekranın değişmesi gerkemektedir ama arkadaşlar tam bilgi vereceklerdir

Ekrandaki mürekkep küçüktü ilk zamanlar malum çoluk çocuk ellerken saolsunlar bu duruma getirdiler faaliyetinde bi sorun yok...
Bu arada tanıtım uyarısı için tşkrler

aynısı bende de var.sağ tarafında.malesef ekran değişicek başka çare yok :( 300-400 tl civarı bi fiyat.iç dış temizlikten sonra oldu bende de.
hoşgeldin bu arada

hoşbulduk 2. el piyasa fiyatı 300-400 diyorlar zaten çıkmacılar ama bulması zor maalesef yurtdışında bulunduğu söyleniyor onuda ebaydan alışveriş yapmak bana zor geliyor.
zor geliyor derken yabancı dil vs

300 400 tl çok yükzek rakam hemde çıkma için ..bir yolunu bulmak lazım

valla 1-2 yerde buldum 350 den ben bi düşüneyim dedim dediğime pişman oldum 3 güne başkası satın aldı..şimdide bulamıyom

serviste bu parçanın fiyatı 1500 tl bende de var aynı sorun çıkmacılara bakıyorum adam kaç aydır gelirse ben seni arayacağım dedi hala bekliyorum bende arıyacak diye çıkmacılarda yakaladınız mı acımayın alın derim ...

Geri
Üst Alt