Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klimatronik ve Aynaların Isınma Sıcaklığı..

YCO

Kayıtlı Üye
başlıktaki gibi klimatroniğin otomatik sıcak üflemeye başladığı ve aynaların da otomatik olarak ısınmaya başladığı (ortadaysa) sıcaklık kaç derecedir bilen var mı. ??

ortadaysa otomatik mi ısınıyo aynalar vay be :D

abi -5 olamaz..
kışın yağmur yağarken Erya'da beklerken vs. aynaların ısındığını hatırlıyorum -5 hava şartlarında kaza yapmam gerekirdi 50 defa ama ben ısınırken çok gördüm..İstanbul'da hava hiç o kadar soğumuyo ki gündüz zaten..klimanın kompresörün yetersiz kaldığı sıcaklık da -4'müş kitapçıkta yazıyo..

zaten gülmüşün ben "S" sandım 2 saat yazdım bi de.. :D

---------- Post added at 00:37 ---------- Previous post was at 00:36 ----------

ortadaysa otomatik mi ısınıyo aynalar vay be :D

Melih yarın gel bakim sen Erya'ya.. :D :D

30TL'den fazla benzin aldıgım ilk gün ordayım :D

abi bana sizde aracı teslim eden bile demişti adını unuttum abinin ismini bana aracı tanıtan yazın aracı yan aynalarını o ayarda bırakma demişti.yani her daim çalışıo bence yagmurda da çünkü kurutuyor.-5 oldugunu zannetmiyorum dalga geçtin herhalde :)

:D bazen nedense bu ikon küçük d harfinin yanında iki noktaüstüste çıkıyor :D

Yok len 30 lira yakmam oraya kadar yuh, 1.2 motor hep 1.vites gelsem o kadar yakmaz :D

Genel manada dedim. Bak ögrencinin halinden anlayan adam nasıl anlaşılıyo hemen 4 mesaj üstte :D

Geri
Üst Alt