Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Klimasız

Konu, 'Sohbet' kısmında DOUKAN tarafından paylaşıldı.

1. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
  2. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    valla böyle klımasız olacaksa hıc uretmeselermıs bu aracı :D

3. oguz

oguz SCW Üyesi

330
    39
    28
    Klimasız golf yetmez, ön camları cam krikolu açılan passat isteruk

4. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    İşin ilginci DSG var üstelik dizel birde klimasız çok garip geldi bana...

5. oguz

oguz SCW Üyesi

330
    39
    28
    ilanda da özellikle klimasızlığını vurgulamış fotoğraflarda felan.
    Belki klima yı özelikle istemeyen sağlık sebepleri vs yüzünden ekletmeyip, sonra satmıştır.

6. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Arabalari Almanya'dan siparis ederken yanlislikla klimasiz secenegini isaretleyip belirli miktarda (150 ya da 300 tane diye hatirliyorum) bu sekilde arac gelmis diye duymustum. Tabi ne kadar dogrudur ya da sehir efsanesi midir bilemiyorum.

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    yuh yani vallahi sıfır alırken 10.000 TL aşağısına versinler almam ciddiyim. ( Eğer dışarıdan klima taktırılabiliyorsa o iş değişebilir )

8. SEC

SEC SCW Üyesi

136
    11
    18
    Bunlar bi dönem ellerinde araç kalmadığı için Doğuş Oto'nun normalde Türkiye paketi olarak gelen araçlar dışında diğer ülkeler için üretilen araçları çekmesinden dolayı gelmiş olan araçlardan sanırım. Hatta arka camları manuel olanlar ya da farklı teyplerle gelenler dahi var çeşit çeşit. Malesef alacak araba olmadığı için bunları kabullenip alanlarda var, böyle bi araç almak yerine üç ay daha beklemeyi tercih ederim. RCD 510 varmış, alcantara döşeme varmış, o varmış bu varmış... klima olmadıktan sonra...

9. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    arkadasalr en dogru aciklamayi yapiyim..
    gecen yaz dogus vw binek aracta staj yapmistim gebze merkezde..

almanya vw fabrikasi klimayi bir model haric butun donanim seviyelerinde standart olarak sunmakta...
    trendline, comfortline, highline... falan filan...

sadece 1.6 TDI comforline donaniminda klima standart degil, opsiyonla aliniyor..
    araclarin siparisini almanyaya gecen arkadas (kendisini bizzat taniyorum) bu ince detayi gozden kacirarak -nasil olsa klima standart diye- 300 adete yakin 1.6 tdi comfortline siparisini yanlislikla klimasiz olarak veriyor ve araclar yola ciktiktan sonra sorun fark ediliyor.

su anda hala dogus'un elinde klimasiz arac var diye biliyorumm ama cok az sayida..
    gecen sene dsg li klimasizlari 8000 TL; manuelleri 6000 TL ucuza veriyorlardi liste fiyatindan.

10. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Klimasız arabaya o kadar para vermek delilikten başka bişi değil...

Sayfayı Paylaş