Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klimasız

Bu hatayi yapan yada yapanlar nerde cok merak ediyorum... Saka gibi yani 50 - 60 bin tl ver klimasi dahi yok ???

Klimayı pek sevmiyorum şahsen ama arada lazım olmuyo değil,bence kullanım açısından klima olmazsa olmazım değildir ama 55bin tl veripde klimasız arac satın almak da gayet saçma gelir...

En kötü alıp taktırılır canım bu kadar büyütülecek bişey yok :)

rezalet :) yakismiyo boyle pintilikler bu fabrikaya koy hepsine klimayi :D

ya o değilde o yanlışlıpı yapan arkadaş napıyo su an :D

arkadasalr en dogru aciklamayi yapiyim..
gecen yaz dogus vw binek aracta staj yapmistim gebze merkezde..

almanya vw fabrikasi klimayi bir model haric butun donanim seviyelerinde standart olarak sunmakta...
trendline, comfortline, highline... falan filan...

sadece 1.6 TDI comforline donaniminda klima standart degil, opsiyonla aliniyor..
araclarin siparisini almanyaya gecen arkadas (kendisini bizzat taniyorum) bu ince detayi gozden kacirarak -nasil olsa klima standart diye- 300 adete yakin 1.6 tdi comfortline siparisini yanlislikla klimasiz olarak veriyor ve araclar yola ciktiktan sonra sorun fark ediliyor.

su anda hala dogus'un elinde klimasiz arac var diye biliyorumm ama cok az sayida..
gecen sene dsg li klimasizlari 8000 TL; manuelleri 6000 TL ucuza veriyorlardi liste fiyatindan.

8.000TL altına hüç düşünmeden alırım sıfırını..

Bende ellerinde araç kalmadığı için vw grubunun soğuk iskandinav ülkeleri için üretilen araçların Türkiyeye gönderildiğini duymuştum.Orda havalar soğuk diye klima takılmıomuş araçlara :)

Klimasız 55bin liraya araba alıcaksın ondan sonrada öve öve bitiremıyceksın klima olmadıktan sonra diğer özelliklerin gram önemi yok :D

Geri
Üst Alt