Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klimasız

Klimasız golf yetmez, ön camları cam krikolu açılan passat isteruk

İşin ilginci DSG var üstelik dizel birde klimasız çok garip geldi bana...

ilanda da özellikle klimasızlığını vurgulamış fotoğraflarda felan.
Belki klima yı özelikle istemeyen sağlık sebepleri vs yüzünden ekletmeyip, sonra satmıştır.

Arabalari Almanya'dan siparis ederken yanlislikla klimasiz secenegini isaretleyip belirli miktarda (150 ya da 300 tane diye hatirliyorum) bu sekilde arac gelmis diye duymustum. Tabi ne kadar dogrudur ya da sehir efsanesi midir bilemiyorum.

yuh yani vallahi sıfır alırken 10.000 TL aşağısına versinler almam ciddiyim. ( Eğer dışarıdan klima taktırılabiliyorsa o iş değişebilir )

Bunlar bi dönem ellerinde araç kalmadığı için Doğuş Oto'nun normalde Türkiye paketi olarak gelen araçlar dışında diğer ülkeler için üretilen araçları çekmesinden dolayı gelmiş olan araçlardan sanırım. Hatta arka camları manuel olanlar ya da farklı teyplerle gelenler dahi var çeşit çeşit. Malesef alacak araba olmadığı için bunları kabullenip alanlarda var, böyle bi araç almak yerine üç ay daha beklemeyi tercih ederim. RCD 510 varmış, alcantara döşeme varmış, o varmış bu varmış... klima olmadıktan sonra...

arkadasalr en dogru aciklamayi yapiyim..
gecen yaz dogus vw binek aracta staj yapmistim gebze merkezde..

almanya vw fabrikasi klimayi bir model haric butun donanim seviyelerinde standart olarak sunmakta...
trendline, comfortline, highline... falan filan...

sadece 1.6 TDI comforline donaniminda klima standart degil, opsiyonla aliniyor..
araclarin siparisini almanyaya gecen arkadas (kendisini bizzat taniyorum) bu ince detayi gozden kacirarak -nasil olsa klima standart diye- 300 adete yakin 1.6 tdi comfortline siparisini yanlislikla klimasiz olarak veriyor ve araclar yola ciktiktan sonra sorun fark ediliyor.

su anda hala dogus'un elinde klimasiz arac var diye biliyorumm ama cok az sayida..
gecen sene dsg li klimasizlari 8000 TL; manuelleri 6000 TL ucuza veriyorlardi liste fiyatindan.

Klimasız arabaya o kadar para vermek delilikten başka bişi değil...

Geri
Üst Alt