Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klimanın içine sigara düştü

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar klima kapağı hava gelenyer onun içine jeletinli halde puro düştü dışardan bakınca gözükmüyo onu ordan nasıl alabilirim veya orda dursa herhangi bi sıkıntı olur mu cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Servis e giderseniz torpidonun altından havalandırma kanalına ulaşıp alabilirler. Tabii torpidoyu sökmeleri gerekebilir.

Soğukta sıkıntı çıkartmaz fakat önümüz kış ısınınca plastik erime yapabilir daha kötüsü ısıdan dolayı alev alabilir siz en yakın sürede servise gidip çıkarttırın riske atmaya değmez

nemi görünce çürüyüp kötü koku yapması da olası da, puro nasıl düştü hakikaten? :D

yanacağını sanmıyorum , koku yapabilir ama , arkadaşın arabasının havalandırma yerine mermi düşmüştü birşey olmadı bu yaz :) bakalım kışın ne olacak :)

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ben düşürmedim kuzenim düşürdü kapağa sıkıştırayımda sonra içerim diye düşünmüş oda içine düştü :) o zaman kış gelmeden bi servise uğrayım

ilginç olmuş , klimadan dolayı sıcak soğuk daha çabuk reaksiyon gösterebiir.

Geri
Üst Alt