Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klımam çalışmıo mu acill

hüseyin merhaba, öncelikle geçmiş olsun konu açılalı 2 hafta olmuş yüksek ihtimal sorununa çözüm bulmuşsundur bu sıcaklarda gezilmez klimasız :) senin sorunun klima kompresöründe olduğu kesin çünkü makyajsız kasalarda a/c tuşu olmadığı için klima kompresörü her daim çalışır durumda, servisteki tabirle fabrika çıkışlı kompresörler kafa koparıyor ve içi talaş doluyor, bana yapılan açıklama buydu.. ne yazıkki kompresör değişmesi gerekiyor.. ben yetkili serviste 900 tl ye değiştirmiştim ama iyi niyet garantisinden yararlanmıştım aracın bakımları yetkili serviste yapıldığı için.. bu garantide 2 yıldan sonra + 1 yıl süreli geçerli.. bu yüzden dışarda bir yerde değiştirmen daha ekonomik olabilir..

Geri
Üst Alt