• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Klimadaki bakteriler

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu yaz mevsiminin tamamını neredeyse klimada ki koku şikayetlerini dinleyerek geçirmem yüzünden Henkel tarafından ithal edilen klima temizleme sistemini getirttim. Ek e kendi broşürlerinide koyuyorum incelemek isteyen olursa diye. Maliyeti 50.00 tl + kdv iken bu rakam sizlere 50.000 tl olacak şekilde ayarladım

DN: Resim özellikle büyük yapılmıştır boyutları ile oynanmasın lütfen.

ZGR

Kayıtlı Üye
cok ıyı bı olay
klımanın acayip şekilde bakterı yaydıgını bılıyorum

YCO

Kayıtlı Üye
Mert abi o bakteriler klima tarafından üretilen soğuk havanın içerde kalmasından mı kaynaklanıyo. ??

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
bakımda bunuda yapalım meeeerrrttt

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Aslında arkadaşlar bu bakteri olayı hepinizin bildiği bir şey. Şöyle ki sıcak hava soğuk hava ile karşılaşınca buhar olur, biriken buharda su damlacıkları haline gelir zamanla. Bundan sebeple de men demek bakteri demektir. Bunu en aza indirgemenin yoluda gidilecek yere ulaşmadan bir 10 dakika önce klimayı kapatarak kısmi kurumasını sağlamakla sağlanabilir. Bu cihazın yaptığı ise bu buharlaşma nem ile oluşan bakterileri kurutarak toz haline getirip sistemden atılmasını sağlamasıdır. Broşürde de izah edildiği gibi 6 ay için sistemdeki bakteri oluşumunu engelliyor. Kullanılan malzeme antiseptik bazlı olmakla beraber kokusuzdur.

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 12:00 ----------

bakımda bunuda yapalım meeeerrrttt
Yaparız Yılmaz'ım sen yeter ki iste ...

Üst Alt