Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima

koray.cano

Kayıtlı Üye
klimayı açınca ön yolcu koltuğunun ordan torpido altından baya bi çalışma sesi geliyor bu neden kaynaklanıyor olabilir .. ? onun haricinde asıl sorum kullanma kılavuzu olmadıgı için ''econ'' tuşu var ona basınca mı klima çalışıyor ? yoksa ''econ'' tuşu kapalı iken mi klima çalışıyor ?.. saygılar :)

Econ yazısı yazıyoken, klima devre dışı yani ekonomi modudur. Econ yazısı yazmıyoken, ekonomi modu kapalı yani klima devrededir.

hadi canımmm ulen bende neden bu kadar benzin yakıyo diyorum bu zamana kadar hep klima açık gezmişim :D eyv kardeşim sağolasın..

ekonomi modu yani motor sıcaklıgını iceri vermesi diye biliyorum. econ kapalı iken normal klima

econ yazıyosa yine derecesi aşağı yukarı ayarlanabilir fan gibi bişi çalışıyo..
ses içinse en iyi ihtimalle kanallar tıkanıyo olabilir..umarım daha kötü bişi değildir..

makyajlı leonlarda auto tuşuna 1 kez bastığında ışığı yanıyor klima açılıyor 2 kez bastığımda ise sağındaki ışık yanıyor yani diğer ısıga geciyor neyin nesidir bilen varmı hazır konu açılmışken bende sorayım :)

hadi canımmm ulen bende neden bu kadar benzin yakıyo diyorum bu zamana kadar hep klima açık gezmişim :D eyv kardeşim sağolasın..
Oda bişeymi ben ilk aldığımda dikkatli bakmamıştım. Sonradan A/C tuşunu bulamayınca eyvah klimasız arabayı bana kakaladılar diye düşünmüştüm.

Bana göre de saçmalık ECON yazması. A/C ON, OFF yazsa çok daha anlaşılır olur. Marka da bişey kaybetmezdi heralde böyle bişey yapsa..

---------- Post added at 01:53 ---------- Previous post was at 01:52 ----------

makyajlı leonlarda auto tuşuna 1 kez bastığında ışığı yanıyor klima açılıyor 2 kez bastığımda ise sağındaki ışık yanıyor yani diğer ısıga geciyor neyin nesidir bilen varmı hazır konu açılmışken bende sorayım :)
Auto bambaşka bi mod aslında. İçeriyi istenilen sıcaklığa getirip, o sıcaklıkta tutmaya çalışıyo benim bildiğim kadarıyla. Klimayı da devreye sokuyo.

ya bi kez basıyorsun soldaki ışık yanıyo bi kez daha basıyon sağdaki ışık.. bastıkcada yer degistiriyor orayı anlayamadım

Geri
Üst Alt