Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima ?

korfezliibrahim

Kayıtlı Üye
2001 toledo stella model aracımın kliması sogutmuyordu gazı bıtmıs gereklı kontroler yapıldı kacak olmadıgı tespıt edılıp gaz basıldı ama gene sogutmuyor bugun tekrar baktırdım polen fılıtresını ıptal edıp denedık gene sogutmadı arkadaş ıc klıma fılıtresı tıkalı olabılır dedı vaktım olmadıgı ıcın baktıramadım ama en kısa zamanda gıdıp baktıracam ama bu konu hakkında bılgım yok sız degerelı form sakınlerının engın bılgılerınden faydalanmak ıstıyorum bana malıyetı ne olur tahmını ve cozum dogrumudur...

2001 toledo stella model aracımın kliması sogutmuyordu gazı bıtmıs gereklı kontroler yapıldı kacak olmadıgı tespıt edılıp gaz basıldı ama gene sogutmuyor bugun tekrar baktırdım polen fılıtresını ıptal edıp denedık gene sogutmadı arkadaş ıc klıma fılıtresı tıkalı olabılır dedı vaktım olmadıgı ıcın baktıramadım ama en kısa zamanda gıdıp baktıracam ama bu konu hakkında bılgım yok sız degerelı form sakınlerının engın bılgılerınden faydalanmak ıstıyorum bana malıyetı ne olur tahmını ve cozum dogrumudur...
klima radyatorun ıcınde drayer kurutucu filtre var.muhtemeln o tıkalıdır.yetkili servisten temin edebilirsiniz.filtre 150 civarı,gazı boşaltılıp tekrar dolduruluyor 200 temiz :)
[doublepost=1464980761,1464980485][/doublepost]klima !!!drayer kurutucu filtre | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Bugün oto klimacı ya gittim bu sefer başka ustaya klima 2 3 dakika çalışıyor soğuk üflüyor daha sonra devreden çıkıyor muhtemelen kompresör arızalı dedi çıkması 450 tl dedi çıkma için fiyat fazla geldi bilmiyorum sizce???

Bugün oto klimacı ya gittim bu sefer başka ustaya klima 2 3 dakika çalışıyor soğuk üflüyor daha sonra devreden çıkıyor muhtemelen kompresör arızalı dedi çıkması 450 tl dedi çıkma için fiyat fazla geldi bilmiyorum sizce???
doğru olabilir...sadece oto klima işi yapan yerler var.kompresorun sağlam olup olmadığını cihazlar tarafından denetleniyor. biraz soğutup devreden cıkması kompresor arızalı olması güçlü birihtimal.gene 3-5 yere sorun oyle ne gerekiyorsa yaptırırsınız.gazını da kontrol edin gecmiş olsun

Eve dönüşte hiç devreden çıkmadı biz gibi yaptı arabanın içini umarım arıza yoktur yaklaşık 20 km full çalıştı MASAALLAH

Klima sorunu yaşadım geçen gün bende, soğutmuyordu işin acemisi aç göz birine yol üstü denk geldik gazı bitmiş dedi gaz bastı hâlâ soğutmuyor, radyatörcü buldum, baktı etti içerideki klapenin işlevini yapmadığını açıp bakmak gerektiğini söyledi. Demesine göre kalorifer içerideki plastik aksamı yemiş, mümkün mü böyle birşey?

Sadece oto klima işi yapanlar var bence onlardan bul geçmiş olsun bir ekmeklik ununda olsa gotur firinciya ver demiş atalarimiz...

Klima sorunu yaşadım geçen gün bende, soğutmuyordu işin acemisi aç göz birine yol üstü denk geldik gazı bitmiş dedi gaz bastı hâlâ soğutmuyor, radyatörcü buldum, baktı etti içerideki klapenin işlevini yapmadığını açıp bakmak gerektiğini söyledi. Demesine göre kalorifer içerideki plastik aksamı yemiş, mümkün mü böyle birşey?
plastik soğutma arasındaki ilişkiyi anlayamadım.düzeldi mi sorun hala devam ediyormu..sorun devam ediyorsa drayer kurutucu filtre tıkalı olabilir klima radyatorundeki...sebeb cok aslında ama doğruyu bulmak önemli...dığruyu buluncaya dek 500 lir para saydım zamanında :D

Geri
Üst Alt