Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima ?

plastik soğutma arasındaki ilişkiyi anlayamadım.düzeldi mi sorun hala devam ediyormu..sorun devam ediyorsa drayer kurutucu filtre tıkalı olabilir klima radyatorundeki...sebeb cok aslında ama doğruyu bulmak önemli...dığruyu buluncaya dek 500 lir para saydım zamanında :D

Sorun şöyle çözüldü, aracın göğsünde yer alan hava kanallarını yönlendiren aksamda problem olduğunu oraya demir bir parçayı tornada işleyip işlevini yerine getiremeyen plastik aksama monte ederek problemi çözdüğünü ifade etti. Klape dediği kapağı kaloriferden gelen sıcak havanın yediğini söylemişti.

Yaz gelince klima sorunları baş gösteriyor ve maalesef benim gibi aracının klimasıyla ilk defa sıkıntı yaşayan sürücüler aracın yaşına bağlı olarak kendince bi korelasyon kurup kesin klima gazı bitmiştir deyip gaz bastırarak deneme yanılma yoluna gitmemeli.
Aceleci davranmayıp iyi bir usta bulup gerekli testlerini yaptırdıktan sonra derli toplu bir işçiliğe masraf yapmalı. Çünkü işinin ehli ustalar sorunu anlamadan işleme başlamıyor. Gerekli ölçümlerini yapıyorlar, içeriden kaputtan vs durumu kontrol ederek kesin sonuca varıyorlar ve size herhangi bir süpriz yaşatmıyorlar. Benim bu acemilikten ötürü klimayla alakalı olarak 150lira fuzuli yere öyle hava parası çıktı.

Sorun şöyle çözüldü, aracın göğsünde yer alan hava kanallarını yönlendiren aksamda problem olduğunu oraya demir bir parçayı tornada işleyip işlevini yerine getiremeyen plastik aksama monte ederek problemi çözdüğünü ifade etti. Klape dediği kapağı kaloriferden gelen sıcak havanın yediğini söylemişti.
ii hadi büyük bi arıza değilmiş gecmiş olsun dostum

Bayram tatilinde 1000 im yol yaptım maşaallah klima buz gibi yaptı full çalıştı arkadaşın dediği gibi beni korkutmak istemiş

Geri
Üst Alt