Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

klima temizliği için mert abi bunu kullanayım mı???

Konu, 'Teknik Destek' kısmında GÖKHAN ŞİMŞEK tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
  2. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Mert abiye sorulmuş biz cevaplamıyoruz:p:p:p
    Şaka bir yana gökhan abi hiçbir bilgim yok :)

3. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Valla Gökhan yorumlarını okudum kullananlar memnunum diyor lakin biliyorsun ki fake hesaplarla insanlar ürünlerine harika dedirtiyorlar. Özelliklerinde bahse konu malzeme eğer dediklerini yapıyorsa neden olmasınç Neticede çok pahalı bir şey değil tatbik et dene. Yanlız kullandıktan sonra racı çok iyi havalandır

4. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    abi aracın teyp üstü ızgaralarına sıkmayın demişler peki mesela sağ ızgaraya sıkıldığında hava yastığına veya bizimkiler dijital klimaya içerideki dijital klimanın ünitelerine zarar verirmi???
    bir de sonax diyor bu daha mı iyidir abi???alacamda???
    http://www.hepsiburada.com/sonax-kl...x?categoryid=26001&productid=otson0001#tablnk

5. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Sağ ve sol ızagaralara sıkılan malzemenin aracın evaparatörüne kadar gitme ihtimali yok. Lakin aracın garantide olduğundan pek te tavsiye etmiyorum. Zira araçlarınızın kalorifer hava çıkışlarınıza astığınız o airfresh malzemelerin üfleme ile kalorifer çıkış ızgaraları etrafındaki malzemeyi yumuşattığını ve en ufak sert bir cismin değmesi ile buralrın soyulduğunu biliyorum. İş bu sebeple çok tavsiye etmesemde sağ ve sol ızgara içlerinden yapılacak bir işlemin aracın klima ve airbag sistemine bir arıza verme şansı hiç yok denebilir.

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Gökhan abi ben olsam denemezdim haberin olsun..

7. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    çok teşekkür ederim mert abim...

8. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Rica ederim Gökhan.

9. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    vallaha sipariş verdim 2 tane biri de nışanlımın babasının aracına:)deneyip görelim...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş