klima temizliği için mert abi bunu kullanayım mı??? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

klima temizliği için mert abi bunu kullanayım mı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byefsane

Kayıtlı Üye
Mert abiye sorulmuş biz cevaplamıyoruz:p:p:p
Şaka bir yana gökhan abi hiçbir bilgim yok :)

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Valla Gökhan yorumlarını okudum kullananlar memnunum diyor lakin biliyorsun ki fake hesaplarla insanlar ürünlerine harika dedirtiyorlar. Özelliklerinde bahse konu malzeme eğer dediklerini yapıyorsa neden olmasınç Neticede çok pahalı bir şey değil tatbik et dene. Yanlız kullandıktan sonra racı çok iyi havalandır

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
Valla Gökhan yorumlarını okudum kullananlar memnunum diyor lakin biliyorsun ki fake hesaplarla insanlar ürünlerine harika dedirtiyorlar. Özelliklerinde bahse konu malzeme eğer dediklerini yapıyorsa neden olmasınç Neticede çok pahalı bir şey değil tatbik et dene. Yanlız kullandıktan sonra racı çok iyi havalandır
abi aracın teyp üstü ızgaralarına sıkmayın demişler peki mesela sağ ızgaraya sıkıldığında hava yastığına veya bizimkiler dijital klimaya içerideki dijital klimanın ünitelerine zarar verirmi???
bir de sonax diyor bu daha mı iyidir abi???alacamda???
http://www.hepsiburada.com/sonax-kl...x?categoryid=26001&productid=otson0001#tablnk

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Sağ ve sol ızagaralara sıkılan malzemenin aracın evaparatörüne kadar gitme ihtimali yok. Lakin aracın garantide olduğundan pek te tavsiye etmiyorum. Zira araçlarınızın kalorifer hava çıkışlarınıza astığınız o airfresh malzemelerin üfleme ile kalorifer çıkış ızgaraları etrafındaki malzemeyi yumuşattığını ve en ufak sert bir cismin değmesi ile buralrın soyulduğunu biliyorum. İş bu sebeple çok tavsiye etmesemde sağ ve sol ızgara içlerinden yapılacak bir işlemin aracın klima ve airbag sistemine bir arıza verme şansı hiç yok denebilir.

YCO

Kayıtlı Üye
Gökhan abi ben olsam denemezdim haberin olsun..

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
Sağ ve sol ızagaralara sıkılan malzemenin aracın evaparatörüne kadar gitme ihtimali yok. Lakin aracın garantide olduğundan pek te tavsiye etmiyorum. Zira araçlarınızın kalorifer hava çıkışlarınıza astığınız o airfresh malzemelerin üfleme ile kalorifer çıkış ızgaraları etrafındaki malzemeyi yumuşattığını ve en ufak sert bir cismin değmesi ile buralrın soyulduğunu biliyorum. İş bu sebeple çok tavsiye etmesemde sağ ve sol ızgara içlerinden yapılacak bir işlemin aracın klima ve airbag sistemine bir arıza verme şansı hiç yok denebilir.
çok teşekkür ederim mert abim...

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
vallaha sipariş verdim 2 tane biri de nışanlımın babasının aracına:)deneyip görelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...