Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima Kullanımı Hakkında..

iLkay

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar klima kullanımı hakkında 1-2 sorum olucaktı.
-Şimdi Auto bastığım zaman fan seviyesinin ışıkları kayboluyor. Fan seviyesini auto mode'da göremiyor muyum ?
-Yine Auto bastığım zaman otomatik olarak A/C ışığı yanıyor. Şimdi ben bunu hala anlamıyorum A/C ışığı yanmıyorken motorun ısısından mı yararlanıyoruz sadece ?? Nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz ?
-Setup ayarlarında hangi modda kullanmamı tavsiye edersiniz hafif-orta-kuvvetli ?
-Son olarak klimam Off konumundayken bile havalandırmalardan hava geliyor bu normal mi ?

kışın yani sıcak istediğim zaman auto ya basınca A.C yanıyor o zaman klima açılmış oluyor bildiğim kadarıyla sonra A/C yi kapatıyorum , ama bildiğim kadarıyla auto ya basıp A/C yi kapatınca istenilen dereceye daha çabuk getiriyor , yanlışım eksiğim lütfen düzeltin arkadaşlar ..

hocam sabahları sogukken sıcaklığı 28-29 a yukselt ve AC dugmesıne bas cok cabuk ısınır sonra da kapatırsın ac yi.

Geri
Üst Alt