Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima kalorifer sorunu

Yağa su karışması falan mı var mı su nereye gidiyor yani hiç kendin baktın mı su nereye gidiyor diye

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bana masraf çok yani:))) bir de eski sahibi direksiyonu değiştirmiş galiba airbag kısmı çıkık gibi duruyor tam oturmamış estetik yönden hoşuma gitmiyor komple airbag dahil yeni temiz bir direksiyonla değiştirmek istersem tahmini maliyeti ne olur kardeşim?
[doublepost=1492588604,1492588533][/doublepost]
Yağa su karışması falan mı var mı su nereye gidiyor yani hiç kendin baktın mı su nereye gidiyor diye

valla yağa bir ara baktım şimdi yine bakarım ama sanırım karışmıyor.su nereye gidiyor inan bilmiyorum:)) ama 1 hafta -10 günde bir 1 lt su eksiltiyor
[doublepost=1492588638][/doublepost]herhalde buhar olup uçuyor.

Onu çok iyi araştırmak lazım sağlam çıkma yada yurt dışına bakmak lazım

bu değer normal değil dimi? 1 hafta-10 günde 1 lt su eksiltmesi

[doublepost=1492588765,1492588727][/doublepost]
Onu çok iyi araştırmak lazım sağlam çıkma yada yurt dışına bakmak lazım

ankara ostim veya istanbula uğramak lazım

Bence normal değil benim araçta 200.000 kmde ama maşallah'ı var suyuna ne zaman baksam tam sen yinede kendin bi kontrol yap damlayan bi yer var mı yoksa yağın içine mi gidiyor diye

Bence normal değil benim araçta 200.000 kmde ama maşallah'ı var suyuna ne zaman baksam tam sen yinede kendin bi kontrol yap damlayan bi yer var mı yoksa yağın içine mi gidiyor diye

sağol kardeşim tavsiyelerin benim için önemli.

görüşmek üzere

buhar olup ucuyor termostatı kontrol edin...ya da borular kirec pislik bağlamış sirkalasyon olmuyordur..bence borular tıkalı astım olmuş :) su eksiltmiyorsa hortumlarda arayın carenizi.. @Kuzeylee profil resmi isteriz tşkler

buhar olup ucuyor termostatı kontrol edin...ya da borular kirec pislik bağlamış sirkalasyon olmuyordur..bence borular tıkalı astım olmuş :) su eksiltmiyorsa hortumlarda arayın carenizi.. @Kuzeylee profil resmi isteriz tşkler
çok teşekkür ederim dediğiniz yönde baktıracağım
resime az kaldı:))

Geri
Üst Alt