Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima hakkında genel bilgi ve sigorta sorunu (çözülmüştür)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen aynen abi parça dediğin 10 numara plan haklısın, sen sigortayı attiran rezistansdir değiştir diyorsun tamam ilk ona baktırıcam, 20150822_220326.jpgbuda sigorta kutusunun son durumu bunu komple degistirmem gerekiyor sanırım bunun fiyati hakkında bi bilgin varmı abi

hacım rezistansla başladık fan kontrol unıtesiyle noktayı koyduk :) arıza hangisinde bilmiyoruz şimdi ama elindeki 350 liraya aldığın ürün üzülerek belirtmeliyim yan sanayidir ve tahmınımce de bozuk.üstelik baya pahalı.bozuk olmasa bile elektrikte kaçak var.sağlam bir elektrikciye yaptırman gerekir ama vw ustası olsun lütfen.sigorta kutusu 25 nolu parça 6Q0941828B 141 lira orjınal ..son söz servisin
akü.png

Yardımların için saol abi bunlar bana ders oldu bu sicaklarda klimasiz kaldim zaten kesinlikle bu arabadan iyi anliyan birine baktırıcam artık aracı tamam abi salı yada çarşamba goturcem aracı sigorta kutusunu değiştircem arıza neymiş onuda buraya yazarım

Yardımların için saol abi bunlar bana ders oldu bu sicaklarda klimasiz kaldim zaten kesinlikle bu arabadan iyi anliyan birine baktırıcam artık aracı tamam abi salı yada çarşamba goturcem aracı sigorta kutusunu değiştircem arıza neymiş onuda buraya yazarım
sende sağol kardeş ne demek her zaman...inş 350 liralık fan kontrol unitesinde bişi yoktur.olan siforta kutusuna olsun gerci o da az para değil.bugun bende porya bilyasını değiştirdim oldu mu oluyor arabalar da insanlar gibi eskiyecek...şunu unutma kalorifer motorunu elektrikci ustası söker.diğerleri para kazanma telaşındalar.tekrar geçmiş olsun.takipteyim

Abi bugün götürdüm arabayi tamirci fan dan olabileceğini çok elektrik çektiğini söyledi fanı geçen yıl degistirmistim yan sanayi takmistim o zman, fanı söktük harici olarak akuye bağladı araya sigorta taktik ve sigorta anında alev gibi ısındı yani fan aşırı elektrik çekiyordu orjinal bir fan aldım 330 tl ye bağladık sigorta kutusundanda klima sigortası yandığını için yeni kablo çekip 30 amper lik kalın sigortaya bağladık yaklaşık 2 saat tam hızda calistirdik herhangi bir ısınma veya herhangi bir başka sorun yaşamadım şimdilik bu şekilde hallettik abi buda orjinal parça kullanma konusunda bana ders oldu

Abi bugün götürdüm arabayi tamirci fan dan olabileceğini çok elektrik çektiğini söyledi fanı geçen yıl degistirmistim yan sanayi takmistim o zman, fanı söktük harici olarak akuye bağladı araya sigorta taktik ve sigorta anında alev gibi ısındı yani fan aşırı elektrik çekiyordu orjinal bir fan aldım 330 tl ye bağladık sigorta kutusundanda klima sigortası yandığını için yeni kablo çekip 30 amper lik kalın sigortaya bağladık yaklaşık 2 saat tam hızda calistirdik herhangi bir ısınma veya herhangi bir başka sorun yaşamadım şimdilik bu şekilde hallettik abi buda orjinal parça kullanma konusunda bana ders oldu
geçmiş olsun ...yaa yan sanayilerin de iileri var ama gerek yok 3-5 e bakmıcan.hayırlısı olsun ...düzeldiğine sevindim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt