Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima Göstergesi Kılcal Çizikler Yardım

ben şuanlık şöyle bi çözüm buldum, ama tabiki kalıcı bir çözüm değil. Bir adet tablet ekran koruyucu jelatin aldım. dijital klima göstergesinin kalıbını çıkarıp, jelatini o ölçülerde kestim ve yapıştırdım. Sıfır çizik oluyor o eski çizikleri kapatıyor ama jelatini çok dikkatli kesmek gerekir düzgün olması için. ben şuanlık memnunum uygulamadan

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bugün bende deneyim bakalım nasıl olacak. Teşekkür ederim.

teşekkürler cevabiniz için, dün 2-3 yikamaciya sordum , kardeşim bunun çözümü yok dediler. varmıdır sizin bildiğiniz bunu yapabilecek bir yer?

Sağlam yıkamacılarda bulabilirsiniz bu işlemleri. Mesela sonax.. Hatta kullandıkları ürünüde paylaşayım sizlerle uygulama pediniz varsa kendiniz alıp uygulayabilirsiniz.
Sonax Plastik Çizik Giderici Cila (75 Ml) Fiyatı

Sağlam yıkamacılarda bulabilirsiniz bu işlemleri. Mesela sonax.. Hatta kullandıkları ürünüde paylaşayım sizlerle uygulama pediniz varsa kendiniz alıp uygulayabilirsiniz.
Sonax Plastik Çizik Giderici Cila (75 Ml) Fiyatı
söyle bişey soyliyeyim , biz zaten arkadaşımla Meuigar's PlastX ürününü denedik ama belki %200 daha fazla çizik yarattı. biz yanlış mi uyguladık onu cozemedim ama arkadaşım daha öncesinde kendi aracında bu ürünü denemiş. Ama siz dersiniz ki sonax yıkamacı sizden daha iyi yapar, o zaman götürür yaptırırım

söyle bişey soyliyeyim , biz zaten arkadaşımla Meuigar's PlastX ürününü denedik ama belki %200 daha fazla çizik yarattı. biz yanlış mi uyguladık onu cozemedim ama arkadaşım daha öncesinde kendi aracında bu ürünü denemiş. Ama siz dersiniz ki sonax yıkamacı sizden daha iyi yapar, o zaman götürür yaptırırım

Yani şöyle bir gerçek var ,her şeyin bi ustası var bu işin ustaları o yıkamacılar...Fakat uygulamayı bildikten sonra herkesin yapabilceği bir işlem. Sonax'ı örnek verdim yani Sonax gibi işinin ehli firmalara yaptırmanızı tavsiye ederim.

Peki şuanda ki halinin resmini çekme imkanınız varsa,paylaşırsanız sevinirim.
dün gonderemedim kusura bakmayin, gece cekimi yaptigim ve ekran kirli oldugu için cok iyi çıkmadı. bir de kesim yaparken neşterle yapılsa daha guzel olur ben makasla kestiğim icin biraz girintili çıkıntılı oldu ama kesinlikle cizikli halinden güzel oldu.

1f51560f07244567b87c173a009a07d6.jpg
948e1ae903a4cc00682073cc5088327e.jpg
15ade5ed2099eaf5bdb25ca7d4a4dd7b.jpg
b40d0b580e4d37999cab6b4612d146c3.jpg

dün gonderemedim kusura bakmayin, gece cekimi yaptigim ve ekran kirli oldugu için cok iyi çıkmadı. bir de kesim yaparken neşterle yapılsa daha guzel olur ben makasla kestiğim icin biraz girintili çıkıntılı oldu ama kesinlikle cizikli halinden güzel oldu.

1f51560f07244567b87c173a009a07d6.jpg
948e1ae903a4cc00682073cc5088327e.jpg
15ade5ed2099eaf5bdb25ca7d4a4dd7b.jpg
b40d0b580e4d37999cab6b4612d146c3.jpg

Hocam ellerine sağlık unutmamışsın resimleri çekmişsin :) çokta güzel olmuş tertemiz duruyor. Bende dün aldım fakat daha takamadım hafta sonu takmayı deneyeceğim.Çok teşekkürler paylaşım için :)

Geri
Üst Alt