Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KLima ekranı problemi

DrMakarna

Kayıtlı Üye
2004 model 140 binde 1.6 16v signo Leon aldım. İlk başta klima ekranında sıkıntı yoktu. Fakat şimdi, ne oldu da böyle oldu bilmiyorum, klima dijital ekranında yazıların bir kısmı soluk soluk. Bu sorunu nasıl halledebilirim? Yeni bir ekran bana kaç TL ye mâl olur?

bir sıvı dökülmüş olabilir belki zamanla geçer..çıkması 300,400 civarı sıfırını bulursan sanırım iki katı bir paradır

ayrıca üyelerimiz bölümünde seni tanımak isteriz kardeşim

Hocam forumda yeniyim. Forumu öğreneyim iyice inşallah tanıtırım kendimi.
Klimanın tamiri vs. gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Yıkatmıştım arabayı iç dış motor şeklinde. Sıktıkları parlatıcı yüzünden olabilir mi?

Oğuzhan kardeşim SCW ye hoşgeldin... Aşağıdaki linke tıklayarak konu açmak suretiyle kendini tanıtabilirsin... Klima problemini önce bir elektrikçiye göster... ona göre karar verirsiniz ne yapılacağına... benim bildiğim kadarıyla kayseride Leon daha doğrusu Seat çok. çıkma bulabilrisin mutlaka...

http://www.seatclubworld.com/kategori/Üyelerimiz.4/

Oğuzhan kardeşim SCW ye hoşgeldin... Aşağıdaki linke tıklayarak konu açmak suretiyle kendini tanıtabilirsin... Klima problemini önce bir elektrikçiye göster... ona göre karar verirsiniz ne yapılacağına... benim bildiğim kadarıyla kayseride Leon daha doğrusu Seat çok. çıkma bulabilrisin mutlaka...

Tanıttım kendimi :)
O halde ben bir kez daha sanayiye gidip bakayım, sorayım

im-kan-sız

Ben de öyle biliyorum. Ama değilmiş. Tüm sanayiyi sol arka iç stop için dolaştım 2 haftasonu boyunca... Sonuç?

Kayseri'de 1 tane mk1 dağıtılmış, o da önden pert... Arka stop takımını 400 TL'ye satmışlar. Ben afallamıştım. Bu kadar Leon'un olduğu memlekette sadece 1 tane araç dağıtılmış şaka gibi!

Klima ekranı satılmadıysa belki bulabilir @6489426
Kömürcüler sitesi'nden Tamponcu Ali'nin mekanına, hurdacılara doğru giderken sol kolunun üstünde Çavuş Oto idi... O araç hala orda mıdır, yoksa Tamponcu Ali'ye devretmiş midir bilmem. Sen oradan soruver. Belki vardır.

Yoksa da fazla yorma kendini, ya Oto2000 gibi bir yerden, ya Konya'dan getirtmeye çalış. Yoksa da ebay üzerinden bakacaksın ne yazık ki.

Ama harf silinmesi olayı basit bir şey olabilir. Ender Elektronik var Süha Petrol arkası, cami dibindeki sokakta baştan 4 veya 5. dükkan olması lazım. Oraya bir göster derim önce...

Abi işin ilginç tarafı bugün klimayı çalıştırdım klima sağlıklı olarak çalıştı silik yerler düzelmiş :)

Kullanilan kimyasal ürünler zamanla dijital ekranlarda sorun yasatmaya başlıyorlar. Tavsiyem nemli bez dışında ekranlari baska birseyle sildirmeyin

Ilk aldığımda iç dış motor yıkanması yaptırmıştm onda oldu galiba

Geri
Üst Alt