Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima Ecom Tuşu

Berat Kilic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Aranıza bugün katıldım. Leonumu alalı 2 gün oldu. Size sormak istediğim şey klima üzerindeki tuşların ne anlama geldiği? Mesela Ecom tuşu var bu ne işe yarıyor? Auto Tuşu ne işe yarıyor. Bilgi verebilirseniz Çok menmun olurum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
[doublepost=1483097031,1483086715][/doublepost]hiç kimse bilmiyormu yahu :)))

Merhaba hoş geldiniz auto modda içeriyi ayarladığınız ısıda tutmak için çalışır ayarlanan ısıya gelincede kapanır ısı değişince tekrar devreye girer econ modunda ise sadece havalandırma calışır klima devreye girmez

Arabayı ısıtmak icin econa basıp dereceyı ayarlarsın econ a basmadıkca klima acılir

Auto tuşuna bastığımız da A/C ışığı neden yanıyor? Aracım farklı ama genel de diğer arabalar da da bu şekil de. Normal de yazın klimayı açarken bu tuşu kullanıyoruz ama şimdi soğuk hava sıcağı çalıştırmak istiyoruz ama auto moduna aldığımız da yanıyor?

Ben econa basmadıkca klimanın acıldıgını biliyorum

Geri
Üst Alt